lekarz Krystyna Kula-Perek

Laryngolog

odbyliśmy pierwszą wizytę z dzieckiem, mam pozytywne odczucia, Pani doktor była konkretna, badanie przeprowadziła szybko, zdecydowanie, ale równocześnie delikatnie, żeby nie wystraszyć małego pacjenta. Odpowiadała na każde nasze pytanie, była miła ( w specyficznej skali 'sympatyczności' lekarzy :) bo jak na człowieka to można powiedzieć , że 'umiarkowanie oschła' lecz lekarze jacy są , każdy wie... znieczulica zawodowa robi swoje, poza tym oziębłość wydaje im się synonimem kompetencji..) Generalnie jesteśmy zadowoleni, dziecko ma ustawione leczenie, leki są z górnej półki, zalecenia i diagnoza są zgodne z artykułami, jakie znaleźliśmy po wizycie w publikacjach w Internecie. Wszystko ok więc polecamy!

bardziej liczy się dla niej wypróbowanie nowego sprzętu niż dobro pacjenta, najchętniej każdemu dziecku zakładałaby sączek przy najmniejszym katarku!!! Odradzam wizytę,