3,5
3,3
3,4
3,1
3,3

Niestety ta wizyta była traumą.. doktor była strasznie nie miła, patrzyła na mnie z góry i ignorowała mnie przez całą wizytę a nawet podniosła na mnie głos "po co przyszłam" mimo, że wcześniej zaleciła mi taki termin kolejnej wizyty kontrolnej w ciąży. Podczas usg nie został pokazany mi ekran a moje pytania zostały zbyte ciszą. Podczas wypisywania recepty lekarka nie raczyła odpowiedzieć mi na co są przepisywane leki w dalszym ciągu udając głuchą. Nie polecam, ktoś taki nie powinien pracować w przychodzi.

Bylam u Pani Doktor raz na NFZ. Siedziala jakby byla obrazona, moze jesli idzie sie prywatnie jest inaczej, nie wiem. Nie jestem lekarzem wiec nie moge ocenic jej kompetencji zawodowych, ale tematu mojej choroby nie zglebiala. Wyszla z zalozenia ze wie. Po mojej prosbie o dodatkowe badania, stwierdzila ze po co skoro wiecej dzieci nie planuje (jestem po 40). Wizyta nieprzyjemna

Ja nie polecam. Nie jestem zadowolona. Pani Doktor potraktowała mnie jako pacjenta bardzo oschle, dalekie to było od profesjonalnego podejścia.

Ja nie polecam. Nie jestem zadowolona.

Wiele osob chwali te pania dr, ale ja osobiscie jej nie polecam, zero tlumaczenia, zero rozmowy. Popatrzyla, zapiasla recepte i dowidzenia. Nie polecam. Na dodatek humorek miala jak bym jej cos zrobila!!

Bardzo dobry lekarz i wybitny specjalista w swojej dziedzinie

Bardzo dobry lekarz i wybitny specjalista w swojej dziedzinie

Lepszej lekarki nie mogłam spotkać! Kompetentna, miła i zainteresowana pacjentką

Lekarz godny polecenia.Profesjonalizm połączony z doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta. Przystępna cena za wizytę, możliwość wykonanania USG oraz cytologii. O tym, jak powinna wyglądać wizyta u lekarza ginekologa świadczą całe rzesze zadowolonych pacjentek, które regularnie odwiedzają gabinet Pani Doktor.

bardzo kompetentna pani doktor, poświęca czas pacjentce, oceniam ją jak najbardziej pozytywnie.