lek. dent. Krystyna Kuryło

Pani "doktor" wyrywała dziś zęba mojej babci. Wizyta nq batalionu parasol 9, Mimo sedziwego wieku (81) jest to staruszka na chodzie. Zostalam wezwana do gabinetu i wypytywana o choroby i leki, jakie babcia zazywa.. co mnie zdziwilo, bo babcia mimo sedziwego wieku i problemu z biodrami jest w pelni świadomą i zdrową na umysle kobieta....! Ale do rzeczy!! Babcia dostala znieczulenie, za ktore zaplacila 30zl (wizyta nfz) i zostalam wyproszona z gabinetu. Nie zdazylam nawet usiasc, a babcia juz wyszla. Trzesla sie cala i miala zawroty glowy!! Kuryło rwala zeba na żywca, a pielegniarka trzymala babcie, zeby ta sie nie wyrywała!!!! Ja sie pytam, co to ma byc wogole!!!! Nie polecam totalnie tej pani i współczuję pacjentom!!! Nie obejdzie sie bez oficjalnej skargi, bo to jest karygodne, okropne i nieludzkie!!! Wogole ludzie w tym gabinecie przewijali się z prędkością swiatla! Doslownie mijali sie w drzwiach..nigdy czegos takiego nie widzialam. Jeszcze raz NIE POLECAM TEJ PANI ,z reszta niewiele mlodszej od mojej babci!

bardzo sympatyczna Pani doktór, być może nie jest w swoim fachu gwiazdą najwyższych lotów, ale nadrabia uprzejmością, w przeciwieństwie do jej gburowatego męża... przyjmuje w Przychodni "Vitadent" w Legnicy