dr Krystyna Lange-Konior

Ginekolog

Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani doktor już wiele lat. Prowadziła moją ostatnią - trzecią ciążę, która z racji mojego wieku (39) sprawiała trochę problemów. Pani doktor z pełnym zaangażowaniem podchodziła do sprawy, mówiła o prawidłowościach tak późnej ciąży i ewentualnych zagrożeniach. Czuwała nad zdrowiem moim i dziecka - w sposób wykazujący ogromną troskę. Dzięki Niej wszystko potoczyło się pomyślnie. To bardzo dobry, kompetentny i oddany lekarz. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie i rzetelnie podchodzi do jej problemów. Lekarz godny polecenia.

Przemiła, dokładna,zawsze dokładnie bada i zwraca uwagę na kazdy szczegół . Poświęca duzo czasu dla pacjentki i sprawia ze czuje sie ona wyjątkowa. Ciesze sie, ze trafiłam wreszcie do dobrego lekarza :)

Bardzo kompetentna pani doktor. Do każdego podchodzi indywidualnie, leczy kompleksowo zdaje sobie sprawę z tego, że każda dolegliwość jest ważna i bierze ją pod uwagę. Prowadziła dwie i moje ciąże i była przy obydwu porodach. Zawdzięczam jej, że moje drugie dziecko przyszło na świat całe, zdrowe i o czasie. Polecam z pełną świadomością.

Chodziłam do Pani Lange-Konior przez ciążę i mogę ją w 100% polecić każdej ciężarnej. Miła, sympatyczna, nie bałam się powiedzieć jej o swoich wątpliwościach czy strachu.POLECAM GORĄCO!!!!!WSPANIAŁY LEKARZ

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie - wspaniały lekarz

Najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam do tej pory.

Najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam do tej pory.

Pani doktor bardzo uprzejma, traktująca pacjenta indywidualnie, przejmująca się pacjentem super położnik.

Pani doktor jest miła, kompetentna i godna zaufania.

Pani doktor jest miła, kompetentna i godna zaufania.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin