lek. med. Krystyna Lenartowicz-Korczaklek. med. Krystyna Lenartowicz-Korczak - zdjęcie profilowe

lek. med. Krystyna Lenartowicz-Korczak

Internista, Laryngolog

Krystyna Lenartowicz-Korczak związana jest z pracą lekarza od ponad 34 lat. Ukończyła w 1981 Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalizuje się w Laryngologii. Od lat pracuje nieprzerwalnie i sumiennie w zawodzie. Od 30 lat pracuje w podstawowej opiece zdrowotnej.
Doświadczenie w zawodzie lekarza zdobyła zaczynają od pracy w Szpital im. Pirogowa gdzie ukończyła specjalizację z Laryngologii.

Pani doktor nie miła, krzyczy na pacjenta. Podejście straszne. Pytania po co do mnie Się Pani umawia skoro to nic pilnego? Nie rozumiem podejścia Pani doktor. Na do widzenia rzucenie słuchawka. Prosiłam o skierowanie na podstawowe badania krwi, dowiedziałam się że nie ma co do tego podstaw a na pytanie czy mam iść prywatnie, znani doktor odpowiedziała żebym robiła co chce. Nie polecam. Dzięki tej Pani zmieniam swoją przychodnie. Powinna już być na emeryturze z takim podejściem, widocznie za długo już pracuje

Nie rozumiem podejścia Pani doktor. Na do widzenia rzucenie słuchawka.