dr n. med. Krystyna Lesiuk

Ortopeda

Miałam stawy uszkodzone przez pracę z komputerem od lat. Po zastosowaniu kilku zabiegów i ćwiczeń ból zanikł i prawdopodobnie przetrwam do emerytury :) Poza tym dobrze wyjaśnia problem pacjenta. Często człowiek sam nie wie, co mu dolega. Jej wskazówki okazują się bezcenne na co dzień. Zrozumiałam, że nawet proste ćwiczenia wykonywane codziennie bardzo pomagają.

Bardzo polecam Panią Krystynę Lesiuk – bardzo doświadczony ortopeda.Moja córka miała problemy z poruszaniem się po sportowej kontuzji. Zgłosiliśmy się na pełne leczenie połączone z rehabilitacją. Wykonywaliśmy też zalecane ćwiczenia w domu. Opłaciło się, bo córka po kilkunastu miesiącach odzyskała całkowitą formę fizyczną, bez potrzeby robienia operacji.

Wpadłam w problemy z odżywianiem, nie wiem nawet, kiedy i po co. Psycholog wykazała dużą cierpliwość na terapii, czułam się dobrze na badaniach i na konsultacjach. Nie traktowała mnie z góry, czy coś w tym stylu. Bardzo rzeczowe podejście. Pozdrawiam i polecam.

Miałem drobny problem z ręką, jednak dość bolesny przy dłuższym posiedzeniu przed komputerem. Otrzymałem sprawną rehabilitację, a także sporo metod leczenia do zastosowania w warunkach domowych. Cały problem mi wyjaśniono krok po kroku, prostym językiem. Takie leczenie to ja rozumiem.

Przyszedłem do niej z nogą roztrzaskaną po wypadku. Na początku nie miałem żadnych wielkich nadziei, ale pani Krystyna podeszła do mojego problemu indywidualnie. Od roku funkcjonuję normalnie. Cykl zabiegów i rehabilitacji został poza tym dopasowany do mojego stylu życia.

Bujałem się po wielu ortopedach z kolanami. Dopiero pani Krystyna zaproponowała mi skuteczne techniki rehabilitacji i udało mi się nawet wrócić amatorsko do uprawniania sportu, bez żadnych skutków ubocznych.

Pani Krystyna pomogła mi przygotować wsparcie ortopedyczne osobie starszej w rodzinie. Ograniczyliśmy wspólnie problemy ruchowe, co daje większą elastyczność opieki. Pozdrawiam serdecznie.

Miałem po złamaniu łokcia sporo powikłań, a pani Krystyna zadbała o mnie i specjalistycznie poprowadziła. Teraz mam rękę tak, jak sprzed wypadku.

Miałam poważny problem związany ze stawem biodrowym. Po terapii wykonuję ciężkie obowiązki fizyczne, chodzę na siłownię, biegam. Ortopeda wysokiej klasy.