Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie w leczenie na 100 %. Dba o pacjenta najlepiej jak potrafi. Bardzo dobry kontakt z Panią doktor-zawsze odpowie na wszystkie pytania i zawsze służy radą. Gorąco polecam...!!!

Bardzo dobry specjalista! bardzo dobre i rzeczowe podejście do dzieci. Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam! Pełen profesjonalizm, szybkie decyzje, a przede wszystkim atmosfera w której czujemy się jak w domu Szczerze polecam!!

Bardzo gorąco polecam Pania doktor Lipowską ... lekarz jakich dzisiaj bardzo rzadko można spotkać. Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy schorzenie, słucha, jest cierpliwa i kulturalna. Polecam konsultacje pozdrawiam

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Życzliwa atmosfera, tłumaczenie na bieżąco wszystkich czynności . Lekarz sie nigdzie nie śpieszył, odpowiedzi na moje pytania udzielane na bieżaco.

Pani doktor dość wnikliwie przejżała historię choroby córki. Zrobiła wywiad i dała skierowanie na bardziej szczegółowe badania aby lepiej zdiagnozowac problem. Bardzo pozytywny człowiek. Polecam

Bardzo dobra lekarka :) Chodzę do Niej z dziećmi i zarówno one jak i my zawsze jesteśmy zadowoleni. Pani doktor interesuje się nie tylko alergią syna czy astmą, ale nie raz zdarzało się, że przy okazji leczyła przeziębienie. Muszę przyznać, że lekarz z powołania. Polecam Każdemu kto szuka dobrego alergologa.

Kazdy kontakt z panią Doktor to jest prawdziwa przyjemność. Zawsze znajduje czas na rozmowę. Zawsze uśmiechnięta i kochana... zawsze ma dobre słowo... To wspaniały lekarz i wspaniała kobieta, dobry czlowiek... coraz mniej takich lekarzy. Mam nadzieję, że się Pani nie zmieni. Pozdrawiam Panią i życzę dużo zdrowia i uśmiechu.................Marta

ja byłam z synem u dr Lipowskiej i wizytę wspominam normalnie - czyli że dobrze wyleczyła moje dziecko. Myślę ze w razie potrzeby wrócę do niej.

Mam ogromny szacunek do tej Pani . Jako pediatra i alergolog - jest profesjonalistką. Zawsze znajduje rozwiązanie naszych problemów. Polecamy !!!

Chodzimy do Pani doktor do Centrum MEDIX. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Na każdej wizycie dziecko czuje się u niej swobodnie. Wyleczyła mojego syna który bardzo często chorował.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Wrocław"?

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a