lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Niestety nie podzielam pozytywnych opinii o lekarzu. Odbyłam wizytę telefoniczną, doktor od początku wyszła z założenia, że na podstawie tej konsultacji nie może mi pomóc (a z porad telefonicznych u innych lekarzy korzystałam wielokrotnie i byłam zadowolona). Lekarka myliła fakty, o których jej wspominałam. Nie chciała spojrzeć na moje wyniki badań w systemie, miałam wrażenie, że jak najszybciej chce skończyć tę rozmowę.

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Profesjonalna i sympatyczna lekarka. Czuliśmy się bardzo komfortowo na wizycie. Lekarz z powołania.

Świetny fachowiec, super lekarka, jak najbardziej polecam, dokładna diagnoza, bardzo dobre wyjaśnienie problemu

Zgłosiłam się do Pani Lipowskiej po przeczytaniu opinii innych. Nie zawiodłam się. Lekarz w 100% taki jakiego szukałam. Polecam

Bardzo przyjazna i empatyczna Pani doktor :) Luźna atmosfera. Dokładnie wytłumaczony problem i sposób leczenia. Z całego serca polecam.

Przyjazny gabinet, miła obsługa Medixu, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość, jestem wdzięczna za leczenie.

Bardzo dobry lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Bez pośpiechu , bez nerwów, czas poświęciła wyłącznie dla mnie. Przystępna cena. Polecam.

To była moja pierwsza wizyta, jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienie co do dolegliwości córki oraz profesjonalną pomoc. Dziękuje

Bardzo dobry pediatra !!! Dr Krystyna Lipowska z Medixu bardzo profesjonalnie zbadała syna. Podała przypuszczalny powód dolegliwości synka, które po wykonaniu usg okazały się trafne. Cierpliwy i przyjemny lekarz. Polecam.

Kontakt z lekarzem b. dobry, odpowiada bez wahania na wszystkie pytania, trafna diagnoza wraz z zaleceniami co do dalszego postępowania z dzieckiem, wypisane skierowanie na dodatkowe badania .