lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Otrzymałam konkretne informacje i pomoc, mam nadzieję że pomogą w chorobie synka ale przede wszystkim dadzą pozytywne efekty w leczeniu i rehabilitacji.

Bardzo gorąco polecam Pania doktor Lipowską ... lekarz jakich dzisiaj bardzo rzadko można spotkać. Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy schorzenie, słucha, jest cierpliwa i kulturalna. Polecam konsultacje pozdrawiam

Bardzo dobry specjalista! bardzo dobre i rzeczowe podejście do dzieci. Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam! Pełen profesjonalizm, szybkie decyzje, a przede wszystkim atmosfera w której czujemy się jak w domu Szczerze polecam!!

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Życzliwa atmosfera, tłumaczenie na bieżąco wszystkich czynności . Lekarz sie nigdzie nie śpieszył, odpowiedzi na moje pytania udzielane na bieżaco.

Pani doktor dość wnikliwie przejżała historię choroby córki. Zrobiła wywiad i dała skierowanie na bardziej szczegółowe badania aby lepiej zdiagnozowac problem. Bardzo pozytywny człowiek. Polecam

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie w leczenie na 100 %. Dba o pacjenta najlepiej jak potrafi. Bardzo dobry kontakt z Panią doktor-zawsze odpowie na wszystkie pytania i zawsze służy radą. Gorąco polecam...!!!

Mam ogromny szacunek do tej Pani . Jako pediatra i alergolog - jest profesjonalistką. Zawsze znajduje rozwiązanie naszych problemów. Polecamy !!!

ja byłam z synem u dr Lipowskiej i wizytę wspominam normalnie - czyli że dobrze wyleczyła moje dziecko. Myślę ze w razie potrzeby wrócę do niej.

Do Medixu chodzę ze swoją córeczką, leczy ją dr Krystyna Lipowska . Pani dr jest idealnym lekarzem dziecięcym. Ma świetne podejście, mała wogóle się nie boi. Pełen profesjonalizm, gorąco polecam pania doktor.

Bardzo nie miły sposób rozmowy. Wykazuje znaczne uprzedzenie do tatuażu podczas badania, gdzie powinna to zostawić dla siebie. Z wielką łaską dała skierowanie na panel skórny, gdzie objawy alergii były ewidentne. Nie polecam!