lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Pani Krystyna Lipowska jest moim alergologiem od dziecka. Jestem bardzo zadowolona z zakresu jej leczenia w ramach praktyki prywatnej. Polecam wszystkim.

Kazdy kontakt z panią Doktor to jest prawdziwa przyjemność. Zawsze znajduje czas na rozmowę. Zawsze uśmiechnięta i kochana... zawsze ma dobre słowo... To wspaniały lekarz i wspaniała kobieta, dobry czlowiek... coraz mniej takich lekarzy. Mam nadzieję, że się Pani nie zmieni. Pozdrawiam Panią i życzę dużo zdrowia i uśmiechu.................Marta

Gorąco polecam !!!! Gorąco polecam !!!! Gorąco polecam !!!! Gorąco polecam !!!! Gorąco polecam !!!! Gorąco polecam !!!! Gorąco polecam !!!! Gorąco polecam !!!!

U Pani Krystyny byłam z moim 5 letnim synkiem. Miał poważne problemy ze zdrowiem. Po kilku miesiącach leczenia objawy choroby znacznie się zmniejszyły. Polecam wszystkim bo warto.

Doskonała lekarka - szczerze polecam - bardzo życzliwa i troskliwa dla każdego maluszka. Sympatyczna dla rodzica.

Bardzo mądra i dobra lekarka wyleczyła mojego syna który dużo chorował dziś z tego miejsca po latach serdecznie dziękujemy z całego serca . Polecam Panią doktor - Paweł i Michał

Bardzo miła, szybka i fachowa pomoc. Pani Krystyna bardzo pomogła naszemu 5 letniemu synkowi. Pozdrawiamy.

Pani dr Krystyna Lipowska to nie tylko świetny lekarz ale także przesympatyczna kobieta i cudowny człowiek! Miałam przyjemność poznać Panią dr Krystynę. Opinia moze być tylko pozytywna!!! I to pod każdym wzgledem . serdecznie pozdrawiam :-)

spoko lekarz, pani doktor leczy moje dwie córeczki i jestem zadowolona. Dziewczyny bardzo lubią panią doktor Lipowską.

Uważam, żę to doskonały lekarz. Miła dla dzieci, uprzejma dla rodziców. Leczy moje pociech. Jestem zadowolona, dzieci zdrowe a to tylko dzięki niej.