lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LEKARKA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA, TRAFNE DIAGNOZY, WŁAŚCIWE LECZENIE. JEDYNY ALERGOLOG KTÓRY NAPRAWDĘ NAM POMÓGŁ I SA DOBRE EFEKTY LECZENIA. POLECAMY

Witam serdecznie szeroko polecam gabinet Pani K. Lipowskiej w Medixie. Jest niezwykła w swoim zawodzie, ponieważ bardzo pomogła naszemu dziecku jak również i nam rodzicom. Polecam wszystkim potrzebujacym

profesjonalizm i kompetencja to moim zdaniem najmocniejsze zalety doktor Krystyny Lipowskiej - polecam panią doktor

Jak najbardziej polecam Panią alergolog Lipowską. Miła, a co najważniejsze konkretna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Można powiedzieć że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Moje poszukiwania się skończyły :)

Doktor Lipowska ma fachowe podejscie i wiele osób jest zadowolonych z jej metod leczenia, co jest dla mnie ważnym wyznacznikiem przy doborze lekarza dla swojej pociechy. Pozdrawiam. Aneta

Jednia z lepszych lekarek alergologów u jakich byłam: fachowa i kompleksowa obsługa, leczenie na najwyższym poziomie, wszystkie potrzebne badania wykonane na miejscu. Polecam wszystkim !

Pani Lipowska to bardzo sympatyczny lekarz, miły, z poczuciem humoru. Wzbudza duże zaufanie. Wyleczyła moje dziecko z ciężkiego zapalenia!! Polecam gorąco wszystkim.

Jestem zachwycona osobą p. K. Lipowskiej. Ta Pani jest konkretna, fachowa, bardzo serdecznie polecam wszystkim rodzicom, bo ja jestem zachwycona efektami leczenia synka. POLECAM

jestem zadowolona z wizyt - Pani Lipowska całościowo podchodzi do tematu, wykonuje testy alergiczne dzieciaczkom.Ja polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, uprzejma i życzliwa pacjentowi. Jeśli ktoś potrzebuje szybkiej i fachowej pomocy pediatrycznej lub alergologicznej , polecam włsnie dr K. Lipowską z CDM Medix .