lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Niezwykle profesjonalny, ciepły i zaangażowany lekarz. Pani Doktor Krystyna Lipowska jest po prostu SUPERRR !!!

Super lekarz. Wręcz brak słów. Pani doktor w pełni odpowiada na każde zadane pytanie, widać że interesuje się pacjentem. Ma poczucie humoru,co sprawia,że wizyta w gabinecie jest mniej stresująca dla dziecka. Naprawdę mało jest takich lekarzy. Pozdrawiam.

Witam ja chodzę do gabinetu z dzieckiem, które dopiero tutaj u PAni Doktor w gabinecie dało się zbadać. miła atmosfera. Jestem zadowolona

Widzę, że o doktor Lipowskiej mówi się tu wiele pozytywów a ja idąc z dzieckiem do lekarza kieruję się w decyzjach tego typu forami. Dawno nie widziałam takich ciepłych wpisów. Postanowiłam zaryzykować. Muszę przyznać, że była to dobra decyzja. Wizyta była rewelacyjna. Doktor jest miłą, życzliwą osobą i świetnym lekarzem. Bardzo gorąco polecam!!!

Lekarz godny polecenia. Myślę że to najlepsza specjalistka jaka mogła trafić się mojemu dziecku - pełny profesjonalizm ,chęć pomocy mojemu dziecku.

Polecam Panią Krysię za jej podejście do dzieci i fachową pomoc. Dzięki niej moje dziecko nie kaszle już w nocy i ma mniejsze problemy z oddychaniem. Cały czas jesteśmy w kontakcie z Panią doktor i polecam Ją także innym.

dokładnie bada dzieci, wszystko tłumaczy pyta czy wszystko zrozumiałe- ja chodzę do niej z moją dwójką dzieci i jestem bardzo zadowolona

Zdecydowanie polecam! Nasze dziecko dopiero u Pani Doktor K. Lipowskiej w CDM Medix dało się zbadać, przeprowadzić badania i leczenie. Polecam za zaangażowanie, cierpliwość i profesjonalnie przeprowadzone leczenie oraz podejście do dziecka i rodzica.

Fantastyczna. Zna się na malutkich dzieciach, bardzo dokładnie i spokojnie osłucha. Przy tym ciepła i uprzejma. Wyważona i skuteczna. Cudowna !!!!

Synek jest pacjentem pani doktor Lipowskiej , miał alergię pokarmową, pani doktor kazała zrobić badania i potem wprowadziła leczenie, dzięki temu po alergii już prawie nie ma śladu