lekarz Krystyna Małecka

Internista

trafilem z bolami w klatce piersiowej , pani Doktor po zbadaniu mnie natychmiast wyslala mnie karetka do szpitala zalozono mi stenty - to byl zagrazajacy zawal - uratowala mi zycie , do konca troskliwie dodawala mi otuchy i profesjonalnie sie mna opiekowala DZIEKUJE

Jestem pełen podziwu i szacunku dla profesjonalizmu Dr Małeckiej. Bardzo pomogła mi, nie tylko z leczeniem, ale i doradziła kompleksowo jakie kroki należy podjąć, gdy okazało się,że jestem ciężko chory. Miała dużo czasu i cierpliwości, żeby wszystko mi wytłumaczyć i naprawdę starała się pomóc na wszystkie możliwe sposoby. Każdemu życzę tak zaangażowanego Lekarza.

Bardzo dobra,miła, do niedawna wątpiłem w kulturę lekarzy, atu i wiedza i odpowiednie podejście. Godna polecenia więc szczerze polecam. Janusz

Wspaniały lekarz ,wielka osobowość,piękna kobieta

Wspaniały lekarz ,wielka osobowość,piękna kobieta

Bardzo cierpliwa, dobrze nastawiona do pacjęta. Emanuje spokojem. Podchodzi ze zrozumieniem i profesjonalizmem do pacjęta.

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność się zetknąć. Kompetentna, uprzejma i wyjątkowo życzliwie nastawiona do pacjenta. Serdecznie polecam

Zdecydowanie godny polecenia i doświadczony internista.

Zdecydowanie godny polecenia i doświadczony internista.

Pani Małecka pochodzi z Torunia a wystepuje goscinnie w Warszawie. Podczas rozmowy stale podkresla, ze jest ordynatorem. Bylem ostatnim pacjentem i Pani Małecka spieszyla sie do domu. Majac w perspektywie dluzsze pozostanie w pracy splawila mnie, nie poswiecajac wystarczajaco duzo czasu. Nie bede wspominal, iz podczas wizyty do gabinetu wtargnela nie tylko pielegniarka pytajac czy juz konczy ale zniecierpliwiony maz Pani Maleckiej. Zdecydowanie odradzam.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49