lekarz Krystyna Malinowska

Neurolog

Dr Malinowska prowadzi mojego synka od poczatku, mały urodził sie w 32 tc z wylewami 3/4 stopnia(mysle, ze rodzice wczesniaków wiedzą o czym pisze), obecnie syn ma 3,5 roczku, rozwija sie prawidlowo i zaskakujaco zdrowo, robi przyprost prawej nozki-to jego jedyne powiklania wylewowe, odpowiednia opieka lekarza, wczesna rehabilitacja i wlasciwe podejscie rodzicow -sukces gwarantowany. obecnie chodzimy na konsultacje do dr Malinowskiej co 6 miesiecy z synkiem i co miesiac z malutka 3-miesieczna coreczka, ktora tez jest wczesniakiem z 35tc. Polecam dr Malinowska wszystkim zatroskanym rodzicom i do zobaczenia na kolejnych wizytach(jutro z Gabi)!!! Dziekujemy z całego serca za dotychczasowa opieke nad Stasiem i Gabrysią :-)

Świetny lekarz!!!! W dzisiejszych czasach brakuje takich ludzi! Rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam!

Świetny lekarz!!!! W dzisiejszych czasach brakuje takich ludzi!
Rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam!

Bardzo miła Pani Doktor. Wszystko cierpliwie tłumaczy, ma podejście do dzieci. Polecam wszystkim, którzy nie mogą trafić na "prawdziwego lekarza".

BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR MALINOWSKĄ WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM DOBREGO NEUROLOGA DLA DZIECKA.SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA,BARDZO MIŁA I W 100% KOMPETENTNA.

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

Baaardzo polecam, miła, kompetentna i wyjątkowo pomocna doktor. Wiem, że brzmi jak płatne peany, ale wizyta "publiczna" była darmowa a jakość usługi zaskakująca.

Baaardzo polecam, miła, kompetentna i wyjątkowo pomocna doktor.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b