Krystyna Matuszewska

Diabetolog

3,2
3,2
3,1

Polecam panią doktor wszystkim mimo kilku niepochlebnych ocen. Wydaje mi się niepochlebne opinie to nie wynik nieprofesjonalizmu pani doktor ale urażonej dumy pacjenta, cóż lekarz nie jest od tego żeby nam cukrować a fakt ze pani doktor ma odwagę powiedzieć dosadnie i dokręcić nam śruby to raczej fakt ze zależny jej na pacjencie a unoszenie się duma raczej źle świadczy o pacjencie. Ja jestem bardzo zadowolony z tego ze pani doktor wytyka mi porażki i moja słabość mnie to mobilizuje do większego wysiłku a i dzięki pani doktor mam jak myślę kilka dodatkowych lat życia bo dzięki jej właśnie kąśliwym (acz taktownym) czasem uwagom wziąłem się za siebie. Zatem reasumując serdecznie polecam panią
doktor

Pani doktor sprawia wrażenie osoby wypalonej, które nie lubi swoich pacjentów. Wyjątkowo nieprzyjemna. Robi pacjentowi przykre , zupełnie niemerytoryczne uwagi. Zrezygnowałam z wizyt u niej.

Trafiłam do tej lekarki z cukrzycą ciążowa. Byłam na wizycie u tej Pani dwukrotnie i to wystarczyło żeby zmienić lekarza. Jest ona wyjątkowo nieuprzejma komentarz w stylu " zmarnowała Pani 10 min wizyty ", na pytania dotyczące diety usłyszałam odpowiedź " niech Pani czyta na intenecie ", jak można wogole mieć takie podejście do pacjenta. Nie polecam nikomu wizyt u tej lekarki chyba ze ktoś ma ochotę znosić jej humory .

Nie wiem, czemu niektórzy twierdzą, że Pani Doktor niemiła. Ja swoje za uszami mam a mimo to, Pani Doktor podeszła do mnie cieprpliwie, uprzejmie. Znam się na cukrzycy bo choruje wiele lat i jestem zwiazana ze służbą zdrowia i od strony merytorycznej tez nie mam zastrzeżeń. Kompetentna osoba z duża wiedza i umiejętnością tłumaczenia. Zleciła mi sporo badań, Polecam całym sercem bo po licznych nieudanych wizytach u nędznych diabetologów w końcu zostałam przemiło rozczarowana.

Przede wszystkim jest to lekarz z powołania, a nie jak niektórzy z musu. Weszłam do gabinetu punktualnie. I posiedziałam tam trochę więcej niż miałam przeznaczone na wizytę, bo Pani doktor wypytała mnie o wszystko. Po prostu ile musiała tyle się mnie pytała, a nie to że przeznaczyła na mnie 20 minut. Wytłumaczyła mi jaką dietę mam stosować. Powiem szczerze, że nie bardzo się na tym znałam. Ale po tym spotkaniu wiem dużo, dużo więcej. Jestem zadowolona z tej Pani doktor :)

Jestem zadowolona z tej Pani doktor :)

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,kompleksowo podchodząca do problemu zdrowotnego pacjenta.Leczę się już u tego lekarza kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona.

zdecydowanie polecam wszystko wytłumaczy poświęci dużo czasu pacjentowi odpowie na wszystkie pytania. jedyne czego mógł bym się czepiać to to że nic od siebie nie powie bez wyciągania. Jak dla mnie ok ostatnia wizyta 45 z czego normalnie 15 minut trwa

Po pierwszej wizycie mam b.dobre wrażenie. Uprzejma, konkretna, poinformowała mnie w szczegółach o zalecanej diecie i trybie życia. Nie mam uwag. Za tydzień wybieram się na kolejną wizytę.

Brak profesjonalizmu, nieadekwatne metody diagnostyczne, brak w przypadku mojej choroby podstawowej wiedzy, a mimo to wypowiadanie się na jej temat w celu zamaskowania swojej nie wiedzy. NIE POLECAM!!!!

Niestety, nie polecam pani doktor. Nie wykazuje kompetencji na poziomie podstawowej wiedzy medycznej, wskazuje nieadekwatne metody diagnostyczne. Ponadto, jej uprzejmość w stosunku do pacjenta pozostawia sobie wiele do życzenia - czuje się najwyraźniej uprawniona do czynienia osobistych, wyjątkowo nieprzyjemnych uwag.