lekarz Krystyna Michnowska

1,5
1,3

Nie polecam. Chodziłam do niej z córką. Przepisywała zmianę szkieł bez wpuszczania kropli do oczów,podważała decyzje swojej koleżanki z tego samego gabinetu, a jak nie wiedziała co z córką zrobić wypisywała skierowanie do swojej znajomej na badania.

Nie sympatyczna. byłem u niej w prywatnym gabinecie na ul.krótkiej. Zleciła mi zrobienie kilku badań których nie może zrobić u siebie z powodu braku takiego sprzedu. zleciła mi zrobienie tych badań na ul polnej. oczywiscie zapisałem sie. jakie było moje zdziwienie gdy w gabinecie zobaczyłem panią michnowską. oczywiscie zrobiłem badania opłaciłem wizyte.po tych badaniach skonsultowałem sie z innym okulistą. Te badania były niepotrzebne. A jeszcze wczesniej robiłem badania do pracy. Zawsze było coś nie tak i dostawałem zdolnośc do pracy na rok. zmieniłem okuliste i jak sie okazało niemam zadnej wady i badania do pracy dostałem na trzy lata.

Odradzam wizytę u tej pani!Byłam z dwu letnim dzieckiem z zainfekowanym okiem.Czas wizyty w gabinecie 5 min, zaświeciła latareczką popatrzyła i zdiagnozowała zapalenie spojówek- zapisała krople. Zapłaciłam 90 zł dodam że nie używała komputerowego sprzętu do tego badania.Osoba z samego wyglądu nie sympatyczna i nie rozmowna.Ale nie o to chodzi minęło 6 dni oko nadal czerwone dzwonię na Polną prosząc o rozmowę z okulistką,przedstawiam sytuacje i pytam o wizytę kontrolną czy możemy podejść aby zobaczyła to oko i o cenę tej wizyty.Uważam że gdyby miała odrobinę człowieczeństwa to w ramach ...

Zapłaciłam 90 zł dodam że nie używała komputerowego sprzętu do tego badania.Osoba z samego wyglądu nie sympatyczna i nie rozmowna.Ale nie o to chodzi minęło 6 dni oko nadal czerwone dzwonię na Polną prosząc o rozmowę z okulistką,przedstawiam sytuacje i pytam o wizytę kontrolną czy możemy podejść aby zobaczyła to oko i o cenę tej wizyty.Uważam że gdyby miała odrobinę człowieczeństwa to w ramach tamtej wizyty przyjęłaby nas za darmo lub za połowę ceny to jest 5min w gabinecie z wypisaniem recepty. A lekarka nie miłym tonem że każda wizyta kosztuje 90zł.Nie chodzi tu o cenę bo gdyby to była kompleksowa usługa z wykorzystaniem drogiego sprzętu to rozumiem ale to miała być wizyta druga 5 minutowa małego dziecka czego nie pojmuję jak tak można.Sama kilka razy byłam tam u Dr. Kapuściak i to zupełnie inna bajka inne podejście.
Poinformowałam recepcje niestety sympatyczny pan recepcjonista może tylko wstydzić się i nic więcej,szkoda że taka lekarka psuje renomę temu miejscu.

Nie zgadzam sie z powyzszymi opiniami ze Pani Krystyna Michnowska malo tlumaczy - wlasnie ze duzo tlumaczy tylko ze tlumaczenia dotycza wylacznie tego ze wizyta u niej kosztuje 80 złoty. Bedac u niej na konsultacji dowiedzialem sie ze 80zł płaci sie z gory, ze 80zł płaci sie przy każdej wizycie, że nawet jak przyjde sie o coś spytac po dwoch dniach to tez musze zaplacic 80zł oraz ze powinienem przyjsc na wizyte kontrolna za 80zł. Niestety na tej kwestii zdolnosci pani doktor sie wyczerpaly - nie wiem co mi dolega ani jak mam brac leki, ktore mi przepisala, ani dlaczego mi przepisala i dlaczego mi zapisala jeszcze jedno opakowanie leku, ktory jak jej mowilem juz mam (ale ona nie sluchala bo widocznie myslala o tych 80zł).

Bardzo nieprzyjemna osoba, nie wyjaśnia, trzeba wszystko "wyciągać", przy tym odpowiada takim tonem i z taką miną, że żałuje się zadanego pytania. Zdecydowanie NIE POLECAM!

nie sympatyczna bez podejscia do pacjeta nie polecam

nie sympatyczna bez podejscia do pacjeta nie polecam