lekarz Krystyna Modrzewska

Bardzo miła Jestem osobą w ciąży i do tego młodą (18lat) i pierwsza wizyta była dla mnie stresująca, jednak po wejściu do gabinetu od razu się rozluznilam, ponieważ pani doktora jest bardzo miła osobą. Polecam!! ;)

Bardzo miła

od 5 lat chodzę do Pani doktor na ul. Świętopełka 26, potrafi wysłuchać, doradzić, bardzo miła i uprzejma. Polecam! Także na pierwszą wizytę bo właśnie pierwsza wizytę miałam u niej.

Rzeczowa kobitka ;) polecam szczególnie na pierwszą wizytę!

Rzeczowa kobitka ;) polecam szczególnie na pierwszą wizytę!

Bardzo kompetentna Pani, jest cały czas na bieżąco, zna się na nowoczesnych lekach i metodach leczenia. Jest bardzo delikatna i uprzejma. Chodzę do niej od kilku lat i jak najbardziej polecam.

Byłam u Pani Modrzewskiej na mojej pierwszej wizycie. Oczywiście był stres i pewien dyskomfort i zakłopotanie - w końcu to nowa sytuacja. Jednak po wejściu do gabinetu mogłam czuć się swobodnie. Od razu usłyszałam, że nie ma się czego bać i że mogę się uspokoić. Opowiedziałam o moim problemie, Pani doktor go wysłuchała i szybko wyjaśniła o co chodzi. Poza tym ze względu na mój młody wiek zadałam Jej - jak wiem teraz dość 'głupie' pytanie. Jednak odpowiedziała na nie profesjonalnie i dokładnie dzięki czemu rozwiała moje wątpliwości i zdecydowanie mi pomogła. Polecam Ją każdej młodej dziewczynie. Można zapytać o wszystko i nie trzeba się obawiać wyśmiania, pouczeń, czy wytykania niewiedzy. Naprawdę bardzo przyjemna kobieta.

Byłam u Pani doktor Modrzewskiej 2x. Była bardzo miła, wysłuchała mojego problemu. Ma poczucie humoru, rozladowuje stres i napięcie, nie mówi jakimś skomplikowanym językiem, jest na luzie :) Jestem nastolatką i to nie taką odważną, a Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Można się dobrze z nią dogadać :)

Średnio przyjemna, brutalnie wykonuje badanie, doskonale znając mój problem. Nie mam do niej zaufania (dlatego zmieniam lekarza). Od jakiegoś czasu "faszeruje" mnie różnymi tabletkami, które mają zwalczyć infekcję a tego nie robią. Jeśli nie zapytasz nic się nie dowiesz.

Ja jestem w ciąży i chodzę do Pani doktor. Nie narzekam. Lubię konkretne osoby, a ona na pewno taka jest. Polecam...no może faktycznie bardziej dla dorosłych kobiet niż dla nastolatek, które idą na pierwsza wizytę.

chodzę do P. Modrzewskiej prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona.

chodzę do P. Modrzewskiej prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona.

Pierwsza wizyta nie była za miła, Pani Doktor była w miarę nieprzyjemna, a badanie cytologiczne było trochę bolesne. Jednak gdy zaszłam w ciążę zachowanie Pani Doktor podczas badań bardzo się zmieniło. Jest miła, interesuje się rozwojem ciąży, pyta się o moje zdrowie i jest delikatna podczas badań. Często zleca dodatkowe badania "tak na wszelki wypadek", i często żartuje. Jestem młoda (22 l.) więc się boję trochę ciąży, a Pani Doktor potrafi podtrzymać na duchu i daje dobre rady na przyszłość. Kobietom w ciąży bardzo polecam Panią Modrzewską.