lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Byłem na pierwszej wizycie. Powiedziałem dokładnie co mi dolega i przedstawiłem dotychczasowe badania. Pani Doktor Mowszet od razu zaproponowała leczenie. Nie owija w bawełnę i jest bardzo rzeczowym lekarzem. Polecam wszystkim serdecznie.

Bardzo sympatyczny lekarz , miłe przyjęcie pacjenta.......miła obsługa poradni na Hirszfelda. Pani Doktor zajęła się córką bardzo dokładnie. Odpowiedziała dokładnie na moje pytania . Polecam ten gabinet i panią Doktor

Trafiona diagnoza. Leczenie skuteczne. Bardzo konkretnygastrolog.Szybka,fachowa pomoc,polecam serdecznie :-)!Dokładny wywiad z pacjentem,wszystkie zalecenia przekazane w prosty sposób.

Polecam, warto posłuchać co lekarz ma do powiedzenia, podaje dużo ważnych informacji nt. dolegliwości dziecka , z jakimi się zgłosiliśmy. Bardzo pomocna jeżeli chodzi o znalezienie źródła problemu.

Lekarka bardzo konkretna z profesjonalnym podejściem. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Dr wytłumaczyła mi dokładnie problem i odpowiedziała na wszystkie moje pytania :)

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wrocław"?

dr

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin