Byłem na pierwszej wizycie. Powiedziałem dokładnie co mi dolega i przedstawiłem dotychczasowe badania. Pani Doktor Mowszet od razu zaproponowała leczenie. Nie owija w bawełnę i jest bardzo rzeczowym lekarzem. Polecam wszystkim serdecznie.

Bardzo sympatyczny lekarz , miłe przyjęcie pacjenta.......miła obsługa poradni na Hirszfelda. Pani Doktor zajęła się córką bardzo dokładnie. Odpowiedziała dokładnie na moje pytania . Polecam ten gabinet i panią Doktor

Trafiona diagnoza. Leczenie skuteczne. Bardzo konkretnygastrolog.Szybka,fachowa pomoc,polecam serdecznie :-)!Dokładny wywiad z pacjentem,wszystkie zalecenia przekazane w prosty sposób.

Polecam, warto posłuchać co lekarz ma do powiedzenia, podaje dużo ważnych informacji nt. dolegliwości dziecka , z jakimi się zgłosiliśmy. Bardzo pomocna jeżeli chodzi o znalezienie źródła problemu.

Lekarka bardzo konkretna z profesjonalnym podejściem. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Dr wytłumaczyła mi dokładnie problem i odpowiedziała na wszystkie moje pytania :)

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentna, profesjonalna, wnikliwa, dokładna, cierpliwa, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Zawsze uśmiechnięta, ma wspaniałe podejście do dzieci, moje dwie córki leczą się u pani dr Mowszet i ją uwielbiają.

Witam serdecznie. Jestem osobą młodą, choruję na Leśniowskiego - Crohn'a i z czystym sumieniem mogę polecić dr Mowszet, to najlepszy gastrolog u którego byłam. Jest konkretna, dokładnie "przestudiowała" wszystkie moje badania, dużo pytała. U Pani doktor byłam kilka razy i na pewno lekarza nie zmienię, pomogła mi, kiedy miałam poważny problem po antybiotykach i choroba zaczęła wracać. W tej chwili czuję się świetnie i jestem pod stałą kontrolą Pani doktor, która nie wmawiała mi wyrostka, ciąży czy zespołu jelita drażliwego, co niestety usłyszałam od kilku lekarzy...

Bardzo dobry lekarz, najlepszy do jakiego trafiłam w tej dziedzinie. Miałam wykonywaną gastroskopię przez Panią dr i muszę przyznać, że pomimo moich obaw badanie przebiegło szybko, sprawnie i bezboleśnie. Nie przepisuje za dużo leków, a leczenie jak i badanie przebiegło szybko i bezproblemowo. I oczywiście skutecznie. Polecam!!

:-) naprawdę polecam wszystkim którzy tak jak ja panicznie się boją gastrologów pozdrawiam serdecznie panią gastrolog dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość Iza

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor Mowszet, wcześniej poczytałam sobie o niej na forach. Nawet koleżanka mnie przekonywała że to dobra gastrolog, konkretna i w sumie niezbyt droga. Jej pomogła, więc ja też poszłam. Wizytą u pani doktor byłam miło zaskoczona, kompetentna, konkretna i bardzo wnikliwa. Aktualnie jestem w trakcie leczenia i już brzuch mnie boli. Wszystkim bardzo gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30

53-017 Wrocław

Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin