lekarz Krystyna Mścichowska-Chmura

Alergolog

glupia stara baba!!!! nie idzcie do niej. dziś z synkiem bylam u pani doktor(zmieniłam lekarza w tej samej przychodni,myslalam ze na lepszego,pomylka!)na wstępie dostałam zjebki,ze powinnam isc do tamtej bo ona teraz musi mi więcej czasu poswiecic na dziecko-to od czego ona jest!!!potem zrobila suchy wywiad,obejrzala dziecko-od 2 miesięcy walczymy ze zmianami skórnymi istwierdzila,ze to sa bledy zywieniowe,najlepiej dziecko chyba na wodzie i chlebie trzymać i będzie ok. i na pewno do niej nie wracac!!!nigdy więcej.to nie lekarz,a jakas zolza która powinna BYC NA EMERYTURZE jak nie umie leczyc

glupia stara baba!!!! nie idzcie do niej.

Bardzo dobry lekarz. Duża wiedza i profesjonalizm.Po wizycie u Pani doktor życie znów mi się podoba.

Byłam u Pani z moją córeczką która od urodzenia cierpiała z powodu zmian na skórze. Nie był to pierwszy lekarz u którego szukałam pomocy. Nie usłyszałam od Pani nic nowego, nic nie doradziła, nic nie pomogła. Usłyszałam jedynie - nic nie da się zrobić, tak ma być. Tzn. dziecko miało się drapać, być czerwone, rozdrażnione i płakać z bólu.... Dziś po zmianie lekarza córcia w ogóle już nie cierpi i starczał tydzień konkretnego leczenia żeby jej pomóc.... Zero zaangażowania ! ! !

Zdecydowanie nie polecam.W przypadku leczenia mojego syna nie sprawdziła się.Musiałam zmienić lekarza.Pani dr sprawia wrażenie jakby siedziała w pracy za karę.

Doktor kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu, wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób, przy tym miła. Polecam

Bardzo dobry alergolog i diagnosta! Polecam wszystkim

Bardzo dobry alergolog i diagnosta! Polecam wszystkim

Bardzo dobry z ogromną wiedzą lekarz. Stawia dobre diagnozy zawsze się sprawdzają. Moje dziecko zostało wyleczone w całości. Jestem bardzo wdzięczna

Cudowny lekarz,cierpliwy,kompetentny,syn po prostu zaczął normalnie życ i my rodzice również.polecam wszystkim którzy mają dzieci chore na astmę tą panią doktor!

polecam - kompetentny lekarz - dobry diagnosta - dobre wyniki w leczeniu

polecam - kompetentny lekarz - dobry diagnosta - dobre wyniki w leczeniu