lekarz Krystyna Nowojewska

2,9

Lekarz miły uprzejmy otwarty dla pacjenta pomocny i zawsze dyspozycyjny.kompleksowo przebada a jak trzeba skieruje do specjalisty

Nie polecam. Bardzo niemiła kobieta, ma złe podejście do pacjentów. Moja babcia dzięki jej metodom leczenia może nie widzieć na oko. Jest wiele młodych lekarzy od których pani doktor mogłaby uczyć się profesjonalnego leczenia. Dawno nie operuje a podejmuje się opieki pacjentów pooperacyjnych. A co do obsługi i zamieszania jakie sieją naprawdę lepiej się nie wypowiadać. Jest bardzo źle. Nie polecam.

Witam zgadzam się z poprzedniczką rejestratorka nie chciała założyć karty chociaż miałem legitymację podbitą przez zakłąd pracy dzień wcześniej stwierdziła że pieczątka jest podrobiona , ta Pani nie powinna chyba już pracować skoro ma jakieś zaburzenia ! Nie polecam .A co do usługi Pani doktor muszę z przykrością stwierdzić że szkła złe zapisała . Nie Polecam .

Witam ! Zdecydowanie nie polecam. Mam zaćmę i Pani doktor nie zauważyła na kontrolnych systematycznych wizytach (więcej niż jedna, bo co pół roku) postępu choroby w obu oczach! Zgłaszane było przy wizytach, że widzę dużo gorzej. Zdecydowałem się w końcu na skontrolowanie oczu u innego okulisty - dr Dreli. Dziękuję za to opatrzności, bo to dopiero jest kompetentny lekarz. Niestety choroba jest bardzo zaawansowana i będzie operacja - poinformowano mnie, że na 1 się nie skończy. Jeżeli lekarka odpowiednio wcześnie mnie leczyła i skierowała do szpitala można by uniknąć powikłań. Teraz czeka mnie walka na czas ! NIE POLECAM !

totalne chamskie zero. Do tego zero jelsi chodzi o kompetencje.

totalne chamskie zero. Do tego zero jelsi chodzi o kompetencje.

Nie mam zdania na temat usług pani doktor, ponieważ nie miałam okazji być przez nią przyjęta. Rejestrowałam się 10 kwietnia 2012 roku, wizytę wyznaczono mi na 11 lipca 2012 roku. Pominę już fakt, że na jedną i tą samą godzinę zapisane jest kilka osób. Największe oburzenie wywołała we mnie rejestratorka, która nie chciała założyć mi karty pacjenta, ponieważ stwierdziła, że moja legitymacja ubezpieczeniowa poświadczona przez zakład pracy jest niewystarczająca. Nie zna ona bowiem przepisów, które mówią, że legitymacja wydana przed dniem 1 stycznia 2010 roku poświadczona przez zakład pracy jest pełnoprawnym dokumentem pozwalającym na skorzystanie z usług NFZ. Recepcjonistka nie chciała przyjąć mojej córki (tegorocznej maturzystki) twierdząc, że powinna być już sama ubezpieczona (absurd!), chociaż art.67 ust. 5 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych stanowi, iż „Prawo do świadczeń opieki zdrowotnej dla osób, które ukończyły szkołę średnią lub wyższą, wygasa po upływie 4 miesięcy od zakończenia nauki lub skreślenia z listy uczniów lub studentów”. Pani doktor, najwyższa pora zmienić rejestratorkę, bądź ją doszkolić.

Poszłam na wizytę w sprawie soczewek do badania i nauki zdejmowania nie mam zastrzeżeń jednak soczewki musiałam zakupić u Pani doktor a wiadomo że przez internet jest taniej

Miałem podejrzenie zapalenia spojówki, a w rzeczywistości było to uszkodzenie rogówki, jednak od p. Nowojewskiej otrzymałem odpowiednie leki co pozwoliło mi w bardzo szybkim czasie wyzdrowieć. Zdecydowanie polecam!

Pani Nowojewska jest osobą bardzo kompetentną, która w profesjonalny sposób podchodzi do swoich obowiązkó zawodowych !