dr Krystyna Pogońdr Krystyna Pogoń - zdjęcie profilowe

dr Krystyna Pogoń

Dietetyk

Dr Krystyna Pogoń jest specjalistką w dziedzinie żywienia człowieka zdrowego i chorego łączącą w swojej praktyce porady z tworzoną przez siebie usługą cateringu dietetycznego pod marką Dietific.
W pracy z pacjentem stawia przede wszystkim na indywidualne podejście, opierając diagnozę i zalecaną dietę na przesłankach naukowych.Swoją praktyką dietetyczną pomogła wielu osobom osiągnąć cel - zarówno w postaci utraty zbędnych kilogramów, poprawy ogólnego stanu zdrowia, poprawy stanu zdrowia w chorobach dietozalenych jak nadciśnienie tętnicze czy hipercholesterolemia. Jej zainteresowanie dietami alternatywnymi pomaga w żywieniu osób z cukrzycą, celiakią i innymi nietolerancjami pokarmowymi.

Bardzo cieszę się, że skorzystaliśmy z pomocy tak wykwalifikowanego dietetyka, który nie dość, że potrafi słuchać, to też potrafi jeszcze ustalić plan diety tak, by pacjent był naprawdę zadowolony i miał chęć prowadzenia odpowiedniej diety. Plusem jest też dla mnie to, że zestawy z jedzeniem dostarczane są codziennie. Plusem też jest kontakt z panią doktor, która naprawdę wspiera na każdym etapie odchudzania.

Plusem jest też dla mnie to, że zestawy z jedzeniem dostarczane są codziennie.

jestem zadowolona, bo efekty kuracji odchudzającej są widoczne gołym okiem może nie spore, ale jakieś są super, pacjent traktowany jest indywidualnie i to mnie się podoba

jestem zadowolona, bo efekty kuracji odchudzającej są widoczne gołym okiem
może nie spore, ale jakieś są
super, pacjent traktowany jest indywidualnie i to mnie się podoba

Nie znam lepszego centrum dietetycznego. Uważam, że pani dr Krystyna wie jak podejść do pacjenta i jak do niego dotrzeć, by chciał zmienić swoje życie na lepsze. Co do posiłków - nie mam zastrzeżeń. Jest smacznie, nowocześnie i przede wszystkim zdrowo!

Nie znam lepszego centrum dietetycznego.
Co do posiłków - nie mam zastrzeżeń.
Jest smacznie, nowocześnie i przede wszystkim zdrowo!

Jestem bardzo zadowolona!!! Pani Dr Krystyna Pogoń pomogła mi nie tylko schudnąć, ale znów uwierzyć w siebie. Miła, bardzo wrażliwa na czyjeś problemy, taka empatyczna, skłonna do pomocy, wspiera i angażuje się w swoją pracę. Jestem pod wielkim wrażeniem jej podejścia.

Jestem bardzo zadowolona!!!
Jestem pod wielkim wrażeniem jej podejścia.

Jestem osobą bardzo zapracowaną i na co dzień nie mam czasu aby przygotowywać zdrowe i dietetyczne jedzenie. Dlatego też skorzystałam z cateringu i jestem zadowolona. Moja waga zmniejszyła się. Naprawdę super sprawa.

Fajnie, że w końcu ktoś pomógł mi ustalić odpowiednią dietę. Konsultacja z dietetykiem naprawdę świetna. A catering okazał się dla mnie rewelacyjnym rozwiązaniem. Elastyczne terminy dostaw i smaczne jedzenie zasługują na plus.

Dieta jest naprawdę znakomita. Bardzo cenię sobie catering. Dla mnie ta firma jest naprawdę znakomita. Szczerze wszystkim polecam! Posiłki są fajnie skomponowane. Powoli gubię zbędne kilogramy.

Doktor Krystyna Pogoń, to godna zaufania dietetyk. Współpraca z takim lekarzem, to czysta przyjemność. W moim przypadku kuracja odchudzająca odbyła się zgodnie z wyobrażeniami. Dziękuję za fachowe rady, dietę, za pomoc i wsparcie w każdej kryzysowej chwili. Pozdrawiam.

Doktor Krystyna Pogoń, to godna zaufania dietetyk.
Współpraca z takim lekarzem, to czysta przyjemność.
W moim przypadku kuracja odchudzająca odbyła się zgodnie z wyobrażeniami.
Pozdrawiam.

Pani Doktor zna się na rzeczy, potrafi swojemu pacjentowi ułożyć dietę, która spełni jego oczekiwania, i która faktycznie pomoże w niwelowaniu zbędnych kilogramów. W moim przypadku odchudzaniu miało skutek pozytywny i skuteczny. Schudłam 25 kilogramów, a moje problemy ze zdrowiem zniknęły. Nagle wyniki badań się poprawiły i w sumie lekarze byli pod wielkim wrażeniem. Ja również. Dziękuję Pani Krystyno!

W moim przypadku odchudzaniu miało skutek pozytywny i skuteczny.
Schudłam 25 kilogramów, a moje problemy ze zdrowiem zniknęły.
Nagle wyniki badań się poprawiły i w sumie lekarze byli pod wielkim wrażeniem.
Ja również.
Dziękuję Pani Krystyno!

Młoda, ale bardzo doświadczona Pani Dietetyk. Pomogła mi kiedy byłam osobą otyłą. Przyszłam do niej z wagą 125 kg. Okropnie się czułam w swoim ciele, ale Pani Doktor spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i zapewniła, że moje życie niedługo się odmieni. Odmieniło nie do poznania. Jestem wdzięczna Pani Doktor Krystynie za jej wiarę w moje możliwości, za to że była ze mną i wsparła, kiedy miałam kryzysowe momenty. Pozytywnie mnie zaskoczyło indywidualnym podejściem, indywidualnym dostosowanie diety. Plan diety był bardzo zróżnicowany, oparty o proste, zdrowe składniki i produkty, które w ...

Plan diety był bardzo zróżnicowany, oparty o proste, zdrowe składniki i produkty, które w praktyce naprawdę polubiła.
Dużym atutem centrum było to, że samodzielnie przygotowują dania i dostarczają do pacjenta.
W sumie miałam problem z głowy - nie musiałam martwić się o zakupy, nie musiałam również martwić się o przygotowanie dań- do mnie należało tylko trzymać się kluczowo planu diety i rad Pani Doktor.
Udało się.
Naprawdę się udało. Schudłam wymarzone kilogramy, a samo odchudzanie nie było tak straszne jak na początku się wydawało.
Pani Doktor jest sympatyczną, pełną energii, zaangażowaną specjalistką i udowodniła mi to już nie raz.
Dziękuję i polecam wszystkim osobom, które borykają się z problemami otyłości!