lekarz Krystyna Przedmojska

Polecam. K c.

Polecam. K c.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.Spokojnie i rzeczowo wyjaśnia przyczyny choroby,w razie konieczności wypisuje skierowania do specjalistów, z życzliwością podchodzi do różnych problemów swoich pacjentów czasami też tych pozamedycznych.

Pani doktor Przedmojska nie jest kompetentnym pediatrą. Za każdym razem gdy moje dziecko jest chore nie potrafi prawidłowo zdiagnozować choroby a także nie tłumaczy co się dzieje z dzieckiem. Przepisuje cały czas te same leki i często nietrafione. Przepisała ostatnio córce antybiotyk, którego nie podaje się dzieciom i który jej zaszkodził. Musiałam iść do innego lekarza, prywatnie i wtedy dopiero córka wróciła do zdrowia, po wielu przejściach. Nie polecam tej lekarki.

Super lekarka, oddana pacjentom. Dba o ich zdrowie nie patrząc na zalecenia przełożonych (częstotliwość i zakres badań - tyle ile pacjentowi potrzeba).