lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Jestem pacjentem Pani Krystyny Rak-Poznańskiej. To świetny fachowiec i zawsze wizyty są przeprowadzane w sposób profesjonalny. Trafne diagnozy i wiedza lekarza oraz doskonały kontakt to wszystko jest na duży +. Można dowiedzieć się wiele na temat przypadłości . Oby więcej takich lekarzy. :-)

Samo badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i w przyjaznej atmosferze. Pani doktor przyłożyła sie do badania, Poza lekami i opisem otrzymałem też szereg porad odnośnie diagnozy oraz tego, jak radzić sobie z dolegliwościami.

Lekarka bardzo miła, sama wizyta i podejście do pacjenta bez zastrzeżeń. P. Doktor bardzo sympatyczna. Polecam p. doktor z czystym sumieniem , przebieg wizyty w Medixie bez zastrzeżeń. Bardzo konkretny urolog.

Cierpliwy lekarz, umie słuchać pacjenta, trafnie mnie zdiagnozowała i z powodzeniem leczyła. Życzliwy empatyczny lekarz. Człowiek dusza.

Bardzo dobry urolog, specjalistka i sympatyczny człowiek. Do tego jest bardzo empatyczna miła i kompetentna.

Konkretna,kontaktowa i wnikliwa, z poczuciem humoru :).Dokładnie i szczegółowo wytłumaczyła mi w czym leży problem oraz co mam dalej robić,jakie badania i w razie czego leki. Polecam!!!

Od prawie dwóch lat jestem pacjentem Pani dr. Opieka jaką mi zapewniono w Centrum Medix jest naprawdę bez zarzutów. Dodam, że dotyczy to zarówno Pani doktor jak również pomocy technicznej i pozostałych lekarzy. Kto wie czy szybka reakcja Dr nie sprawiła, że mogę dodać niniejszą opinię.

Chodzę regularnie do Pani doktor z moim tatą do Centrum MEDIX. Uważam, że Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Życzliwa dla starszych ludzi. Postawiła od razu trafną diagnozę i ustaliła skuteczne leczenie. Polecam gorąco Panią doktor jak i MEDIX !!!.

Miałam problemy z nietrzymaniem moczu; teraz już jest ok. Z tak dobrym urologiem dawno nie miałam do czynienia. Polecam każdej kobiecie która ma problemy po ciąży . Nie zawiedziecie się:)))

W KOŃCU ZNALAZŁAM NORMALNEGO LEKARZA. TAK SIĘ BAŁAM A NIE BYŁO TAK STRASZNIE BO PIERWSZY RAZ BYŁMA U UROLOGA. ...W KOŃCU TO MOJE ZDROWIE . NA KONTROLĘ NA PEWNO WRÓCE , POLECAM :-) :-):-):-):-):-):-):-):-)

Wciąż poszukujesz "Urolog Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław