lekarz Krystyna Ramocka-Piętka

1,8
1,7
1,6
1,8

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia to właśnie ta kobieta. Nie rozumiem dlaczego ona nadal pracuje w Przychodni jako rodzinny??? Bezczelna, niemiła i do tego beznadziejny fachowiec.......

Brak Słów Na Tą Panią Doktor Nie Nazwałabym Nawet Ze To Pani Doktor Nie Dość Ze Nie Miła To Wredna I na Dodatek Kłamliwa Ze Zostawie To Bez Komentarza! Nie Pozdrawiam

Pani doktor zachowuje się jakby pracowała tam za karę , niestety większość opinii potwierdza podejście do pacjenta tego lekarza.

Nie polecam, nie miła jest ta Pani Doktor, nie szuka przyczyny choroby, poprostu zamyka temat, na moje wytania odp wymijajaco i daje dozrozumienia, że nie zadaje sie pytań skoro sie nie ma pojecia o leczeniu, ja przepisuje sie do innego lekarza.

ignorancja , spóźnienia dochodzące niekiedy do 1 godziny to przecież praca gdybym ja się spóźnił godzinę do pracy to do widzenia!

Najbardziej nieuprzejmy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Przychodnia w Grodzisku Wlkp. powinna naprawdę zastanowić się jakich lekarzy zatrudnia, traci przez takich ludzi mnóstwo pacjentów. Wielu z nas już się przepisało do innych placówek. Ja jestem jedną z nich. I niczego nie żałuję. Teraz przynajmniej idąc do lekarza nie stresuję się, że zostanę odprawiona z "kwitkiem" słysząc przy tym obraźliwe komentarze. Teraz mój lekarz rodzinny jest przede wszystkim człowiekiem, który słucha, który pragnie pomóc a wydanie skierowania do specjalisty nie sprawia problemu.

Mam pozytywny odbiór kontaktu z tym lekarzem.Jak na polskie standardy to dla mnie o.k.

ja myślałam że jest tylko tak niemile nastawiona do mojej osoby,ale po wpisach widze że to norma.

Nieprzyjemna kobieta, ma problem z wypisaniem prostego skierowania do laboratorium.

OSOBA BARDZO GBUROWATA MIMO PEŁNIENIA ZASTĘPSTWA ZA MOJEGO NIE OBECNEGO LEKARZA RODZINNEGO I PROŚBY O WYPISANIE PRZEKAZU DO CHIRURGA STANOWCZO ODPOWIADA ZE ONE NIE WYPISUJE PRZEKAZÓW PONIEWAŻ PACJENT NIE WYGLĄDA NA CHOREGO I WYŚMIEWA SIĘ Z PACJENTA ,NIE POSIADA ŻADNEJ WIEDZY A UDAJE BOGA W PRZYCHODNI