dr Krystyna Rokitiańska

Super, Super i jeszcze raz super fachowiec!!! Nie spotkałam się z lepszym fachowcem , Pani doktor Krystyna leczyła mojego syna od urodzenia do lat 10, wyrósł na silnego zdrowego mężczyznę. Dziękuję !!!!

Super lekarz . Dzieci leczę od dawna u Pani doktor , zawsze pomoże.Da się lubić . Kot ma leczyć w pediatrii jak nie ona?

W tej chwili jestem dobrze po 25 roku życia. Pani doktor leczyła mnie od dziecka gdy byłem chory. Lekarz godny polecenia, miła osoba wyrozumiala i nie wiem skąd negatywne opinie o niej i okreslenie jako że jest osobą "zarozumiałą". Polecam 10/10

Fachowiec wysokiej klasy w dziedzinie pediatrii ,miła i uprzejma , świetne podejscie do dzieci. Szczególnie polecam . Nigdy się na niej nie zawiadłam jako na lekarzu

Nigdy się na niej nie zawiadłam jako na lekarzu

totalna beznadzieja. u mojego dziecka od urodzeniw wykryła niewiadomo co jeździliśmy i robiliśmy badania aby wykluczyć niewiadomo jakie choroby. jej opinie konsultowałam z 2 innymi lekarkami i one nie miały wątpliwości, że dziecko jest zdrowe i tak naprawdę nic mu nie dolega. korzystałam też z pomocy mojej koleżanki, która też jest lekarzem. NIE POLECam tej pani!!!

bardzo zarozumiala u mojego dziecka wykryla raka swiat mi sie zawalil po 5 godzinach lekarze w kielcach stwierdzili ze corka to okaz zdrowia ona tylko strasz a pojęcie o pediatrii ma bardzo'bardzo nikle

Bardzo dobry lekarz, serdecznie polecam, ma super podejście do dzieci, i przede wszystkim zna się na rzeczy.

Super ! Polecam wszystkim fachowy lekarz

Super ! Polecam wszystkim fachowy lekarz

miła Pani doktor, pełen profesjonalizm i fachowość

miła Pani doktor, pełen profesjonalizm i fachowość

Super lekarz. Bardzo miła pamięta każdego pacjęta. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.