Rejestracja telefoniczna: 605 413 908

Rejestracja telefoniczna: 605 413 908

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Od zakończenia studiów, przez 17 lat, pracowałam w Klinice Dermatologicznej Collegium Medium w Bydgoszczy. Obecnie pracuję na stanowisku adiunkta w Katedrze Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej Collegium Medicum w Bydgoszczy. W 2000 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych, w 2004 r. specjalizację II stopnia z dermatologii i wenerologii.

Jako nauczyciel akademicki zajmuję się pracą dydaktyczną i naukową. Prowadzę zajęcia ze studentami, jestem promotorem wielu prac magisterskich z zakresu kosmetologii.
Leczeniem dermatologicznym zajmuję się w Poradni Dermatologicznej i w Gabinecie Prywatnym.

Jestem autorem 80 prac naukowych i doniesień zjazdowych, opublikowanych w krajowym i międzynarodowym piśmiennictwie. Większość z nich dotyczy alergicznych chorób skóry, w szczególności atopowego zapalenia skóry, choroby Duhringa i trądziku różowatego. Wspólnie z siostrą, jestem autorką tłumaczenia francuskiego podręcznika Marie Claude Martini pt. Kosmetologia i farmakologia skóry (redakcja naukowa wydania polskiego profesor Waldemar Placek) a także współautorką tłumaczenia z języka angielskiego podręcznika dermatologii klinicznej.

Moje prace prezentuję na corocznych kongresach Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Poprzez czynny udział w kongresach krajowych i międzynarodowych poszerzam wiedzę i zapoznaję się z opiniami światowych autorytetów.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

Na medycynie estetycznej ta Pani może i się zna ale na leczeniu chorób pasożytniczych skóry nie zna się. Nie znała podstawowych leków na świerzb, powiedziała, że maść siarkową może przepisać zwykły lekarz, tylko, że ja właśnie poszłam do niej po maść siarkową. Zapłaciłam 220 zł i wyszłam z zapisanymi dermokosmetykami zamiast maści siarkowej. Szkoda moich pieniędzy.

Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią doktor zabiegu ,efekt natychmiastowy. Szczerze polecam.

Jestem bialorusinka.Trafilam do Pani Doktor po dlugim leczeniu na luszczyca, ktore mam genetyczna,nieprzynosila poprawy.Byla u roznych lekarzy i tylko Pani Doktor mi pomogla.Zaproponowane leczenie przynioslo dobre efekty lusz po tygodniu.Jestem bardzo zadowolona, ze w koncu udalo mi sie znalesc lekarza,ktory mi pomog.Teraz bendzie trzeba poczekac na nastempne wyniki,bo to dopero poczatek,ale jestem pozitywnej mysli.Za rok wroce z przyjemnoscia na kontrole.Bardzo wdzienczna za pomoc.Dzenkuje ! Pani Doktor mila,sumpatyczna, a przy tym profesijnalna. 100% zadowolenie.Polecam wszystkim,ktorze chca skorzystac z uslug dobrego lekarza.

Specjalista godny polecenia !!! Dla młodych, starszych i tych najmłodszych również. Solidna, profesjonalna, kompetentna z ogromem wiedzy oraz pełna życzliwości Pani Doktor !!! Zawsze służy dobrą radą i pomocą. Polecam !!! Wszystkim, którzy chcą skorzystać z usług dobrego lekarza.

Cenię Panią Doktor za kompetencję, wiedzę i poczucie odpowiedzialności. Solidna, profesjonalna i pełna życzliwości osoba. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w problemy pacjenta sprawiają, że ufamy Pani w 100% Dziękujemy razem z mężem za opiekę nad naszym 2-letnim synkiem Stasiem. Z czystym sumieniem polecam i będę polecała wszystkim.