lekarz Krystyna Ściepko

Zdecydowanie nie polecam. Wizyta na NFZ. Pani Doktor badała moje 3 letnie dziecko. Zero podejścia do dziecka. Krzyki "nie biegaj oczami" (trzylatek nie wie nawet co to znaczy), zapuszczanie kropli na siłę. TRAGEDIA. Pierwsza wizyta trwała około 5-8 min przerwana, gdyż Pani Doktor nie miała już czasu bo spieszyła się na praktykę prywatną. Badanie zrobione „na szybko”. Druga wizyta tylko po to, żeby Szanowna Pani Doktor wypisała receptę, którą nie zdążyła wypisać tydzień wcześniej. Diagnoza wada +1.0, +1.0. Zez zbieżny. Okulary korekcyjne. Dziecko w trakcie noszenia okularów mówiło, że boli je głowa. Więc ich nie nosiło. Po konsultacji u dwóch innych okulistów okazało się, że dziecko nie ma wady wzroku zez jest pozorny i nie musi nosić okularów, a te które ma przepisane mogą mu tylko zaszkodzić. 160 zł wyrzucone w błoto. Decyzja o nie wymaganiu od dziecka noszenia okularów okazała się prawidłowa. Decyzję pozostawiam rodzicom.

w przeciągu dwóch lat byłam u 6 okulistów i albo proponowali operację, albo zwykłe okulary korekcyjne. A odkąd leczymy nasze dziecko u pani dr Ściepko w końcu widzimy, że z pełną fachowością zajmuje się naszą córeczką. LEKARZ GODNY POLECENIA!!! dodam jeszcze, że a Polsce panuje tytułomania, im wyższy tytuł tym lepszy fachowiec, a to g.... prawda. W Pl byle matoł może przepisać kilka książek, zrobić pseudo badania i uważać się za doktora. PANI ŚCIEPKO NIE MA TYTUŁU profesora, ALE JEST SUUPER SPECJALITKĄ Z OGROMNĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

leczę się u Pani dr od 20 lat i jestem bardzo zadowolona, dzięki niej widzę na prawe oko, teraz korzysta z jej usług równiej mój 4-miesięczny synek, najlepszy okulista

Prawdziwy Lekarz Fachowiec.Leczyła się u Pani Krystyny moja mama ja i moje dzieci.Znam wiele osób którym uratowała widzenie.Pamiętam przypadek jak leżałem na oddziale szpitala okulistyki w Krasnymstawie przyjechali rodzice z małym chłopcem który wbił sobie w oko breloczek zakończony czymś w rodzaju wiertła obserwowałem kilkugodzinną akcję ratunkową zakończoną sukcesem.Jestem do tej pory pod wrażeniem choć minęło już kilka lat.

Gdzie mogę dokładniej znaleś Panią dr. Ściepko i może ma ktoś nr kontaktowy do rejestracji? Bardzo proszę o kontakt

pierwszy lekarz, który podszedł poważnie do problemów moich dzieci, obydwie córki mają nadwzroczność, a jedna z nich dodatkowo zeza, u innych lekarzy słyszałam, że moim dzieciom nic nie dolega, dopiero kompleksowe badania potwierdziły moje obawy. Doktor Ściepko to jedyny okulista w regionie, który leczy zeza na miarę XXI wieku, zamiast poklejonych plastrami szkieł nosimy pryzmy

Nie kwestionuję kompetencji Pani lekarz, natomiast bardzo zraziło mnie jej skomercalizowanie. Przepisała mi domyślnie okulary progresywne za ok 1500zł polecając mimochodem ;) Vision Express, chociaż moja wada wzroku okazała się być troszkę inna niż wyszło to z jej pomiarów (sprawdzone dwukrotnie u innych okulistów)Gdybym postąpił zgodnie z jej zaleceniami prawdopodobnie wyrzuciłbym te pieniądze w błoto.

Polecam:) lekarz bardzo kompetentny, przejmuje się pacjentem. Profesjonalizm zarówno podczas przyjmowania prywatnie jak i publicznie