lekarz Krystyna Siudyka-Szubert

Pulmonolog, Pediatra

Czy ktos ma kontakt do Pani doktor? Czy przyjmuje prywatnie? W przychodni nie odbieraja... Bardzo mi zalezy na wizycie z niemowleciem

Pani Doktor posiada ogromną wiedzę. Jeśli chodzi o leczenie zawsze unika przepisywania leków, antybiotyków jeśli nie są one konieczne. Stara się nie 'faszerować' dzieci lekami- przede wszystkim daje rady domowego leczenia- dokładnie wytłumaczy co jeść, czego unikać podczas choroby. Nie przyjmuje pacjentów 'na odstrzał' - przepisac antybiotyk gdy nie jest się pewnym choroby, wpisac 2 tygodniowe leżenie w domu i do widzenia. Bardzo racjonalnie podchodzi do choroby. Nigdy się nie zawiodłam.

To najlepszy lekarz, z jakim się spotkałam. Duża wiedza, kompetencja i fachowość. Pani doktor zdiagnozowała u mojego dziecka astmę. Dzięki jej leczeniu syn normalnie funkcjonuje od 5 lat. Po każdej wizycie w gabinecie u Pani doktor mam pewność, właściwej diagnozy. Polecam.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor - nie zbywa jak inni lekarze, wyjaśnia, tłumaczy, obserwuje dzieci - u mojego dziecka sama zwróciła uwagę na kilka problemów. I nie wypisuje antybiotyków jako cudowne panaceum na wszystko.