lekarz Krystyna Skrzypek-Wawrzyniak

Dermatolog

Przez pół roku nikt nie umiał wyleczyć mojej mamy mimo stosowania drogich lekarstw a Pani Doktor zrobiła to w dwa tygodnie.Wystarczyła jedna wizyta. Błyskawicznie postawiła diagnozę, bez pośpiechu wyjaśniła w czym problem, zastosowało odpowiednie i niedrogie leczenie. Przy tym wszystkim była bardzo miła i uprzejma. Bardzo dobry lekarz, którego wszystkim polecam.

Bardzo dobry fachowiec, poświeciła mi dużo czasu,zwróciła uwagę na szczegóły i wyjaśniła wątpliwości.W krótkim okresie odwiedziłem kilku dermatologów i podejście pani Krystyny było o 300% lepsze. Idealny lekarz.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Skoczów"?

NA WITOSA

40-083 Katowice

Przychodnia Kolejowa ul. Piłsudskiego
Kaliska 41
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec