lekarz Krystyna Skrzypek-Wawrzyniak

1,9
2,1
2,5
1,9

Szczerze to z ciekawości sprawdziłem opinie i jest tak jak sądziłem. Podejście w moim odczuciu odbiega od standardów. „Jak stosować lek? „- zapytałem „Według ulotki, chyba umie pan czytać?” Pani doktor niezbyt zachęcająco odpowiedziała. Także ogół wizyty oceniam negatywnie.

Zdecydowanie odradzam tego dermatologa. Na każde moje pytanie dotyczące trądziku i jego leczenie zostałam wyśmiana. Jak zapytałam się o to jaki lek mi pani przepisuje i jak go stosować pani odpowiedziała „No przecież pisze później pani sobie przeczyta”. Zero wiedzy i empatii. Stracony tylko czas. Karygodne i lekceważące traktowanie pacjenta.

Miała tą wątpliwą przyjemność być u Pani doktor na 2 wizytach w LUXMED. Naprawdę nikomu nie życzę takiego potraktowania. Pani doktor bardzo nieuprzejma, opryskliwa, uszczypliwa, osądzająca. Mój problem związany z trądzikiem został zupełnie zbagatelizowany. Naprawdę omijać szerokim łukiem.

Szczerze nie polecam. Z gorszym dermatologiem nie miałam jeszcze okazji się spotkać. Ciężko nawet nazwać tą Panią lekarzem, nieuprzejma opryskliwa a wiedza na temat problemu z którym się zjawiłam tj trądziku który się utrzymuję już ponad 2 lata to dramat. Pani doktor nic nie wie, zero informacji na temat możliwości działania, leków, terapii, zabiegów, suplementacji. Sama się przez ten czas sporo doszkalam na temat tychże rzeczy, pielegnacji skory trądzikowej itp. Od Pani Doktor nic, wyciąganie informacji na sile. Najlepszym hitem była informacja od pani doktor, iż w Epiduo nie ma retinoidów. Stracony czas i pieniądze. Moja kosmetolog ma wieszaka wiedzę na temat trądziku i rzeczy które można żeby załagodzić zmiany. Jedyne co to zaleciła kwas azelainowy - na co odpowiedziałam, ze już stosuje i nie sprawdza się, nic więcej się nie dowiedziałam. Radzę zmienić zawód albo iść już na emeryturę.

Lekarz zajęty sam sobą , pacjent jest nieistotny. Nie szanuje czasu pacjenta , nie potrafi nawet przeprosić za godzinne spóźnienie. Radzę omijać szerokim łukiem panią Skrzypek.

Lekarz zajęty sam sobą , pacjent jest nieistotny.
Radzę omijać szerokim łukiem panią Skrzypek.

Brak empatii, pani doktor bardzo nie pro-ludzka...nie polecam wizyt, niepoważne podejście do pacjentów

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Doktor. Zero rzetelnej wiedzy, brak odpowiedzi na zadawane pytania przeze mnie." Pani Doktor" jest nieuprzejma i zachowuje się jakby pracowała za karę. Nie uzyskałam żadnej pomocy, nie doradziła w żadnym aspekcie nie zaproponowała żandej alternatywy. Na każde moje pytanie, odpowiadała, że nie wie... Zgłosiłam się z problemem skórnym, leczę trądzik od ponad 2 lat, pytając jakie zabiegi mogę wykonac na twarz, aby poprawić stan skóry, usłyszałam, że musze pytać osób z zakresu medycyny estetycznej, ponieważ Pani dermatolog nie zajmuje się tym tematem. Po tym zdaniu ...

Po tym zdaniu nie miałam więcej pytan. W tym wypadku jest wskazane doszkolenie się z zakresu obecnych technik leczenia trądziku, bądz przejście na emeryturę.

Polecam Panią Doktor lecze się u niej juz 16lat kiedy miałam problemy zawsze mnie przyjęła. Pozdrawiam i oby więcej takich lekarzy

Ta lekarka powinna juz dawno byc na emeryturze i zajmowa sie czyms innym. Niby taka wykształcona a nie potrafila prostej choroby zdiagnozowac. Kto jej tytuł dermatologa dał? chodzilam do niej kilka razy i nic, pomijajac to ze jest uszczypilwa i nieprzyjemna delikatnie mowiac. Raz sie skompromitowała to potem wyżywała sie na mnie. Zrezygnowalam z jej nieuprzejmych fochow i poszlam do pierwszego lepszego młodego dermatologa, ktory byl zszokowany czym leczy mnie ta lekarka, przepisal leki i problem zniknal od razu. Zdecydowanie ODRADZAM pania dr Wawrzyniak

Zdecydowanie ODRADZAM pania dr Wawrzyniak

Niepoważne traktowanie pacjentów, pani doktor bardzo nie miła, odradzam. Pomimo grzecznej prośby, olała temat.