lekarz Krystyna Skrzypek-Wawrzyniak

Dermatolog

2,6

Przez pół roku nikt nie umiał wyleczyć mojej mamy mimo stosowania drogich lekarstw a Pani Doktor zrobiła to w dwa tygodnie.Wystarczyła jedna wizyta. Błyskawicznie postawiła diagnozę, bez pośpiechu wyjaśniła w czym problem, zastosowało odpowiednie i niedrogie leczenie. Przy tym wszystkim była bardzo miła i uprzejma. Bardzo dobry lekarz, którego wszystkim polecam.

Ta lekarka powinna juz dawno byc na emeryturze i zajmowa sie czyms innym. Niby taka wykształcona a nie potrafila prostej choroby zdiagnozowac. Kto jej tytuł dermatologa dał? chodzilam do niej kilka razy i nic, pomijajac to ze jest uszczypilwa i nieprzyjemna delikatnie mowiac. Raz sie skompromitowała to potem wyżywała sie na mnie. Zrezygnowalam z jej nieuprzejmych fochow i poszlam do pierwszego lepszego młodego dermatologa, ktory byl zszokowany czym leczy mnie ta lekarka, przepisal leki i problem zniknal od razu. Zdecydowanie ODRADZAM pania dr Wawrzyniak

Zdecydowanie ODRADZAM pania dr Wawrzyniak

Pani doktor bardzo nie miła, miałam pilne skierowanie od lekarza, kwitłam od rana, byłam przed nią i grzecznie zapytałam czy mnie przyjmie mimo ze nie jestem zarejestrowana, powiedziala ze tak ale ze musze sie zarejestrowac następnie gdy za zgodą innych chcialam wejsc po 1,5h czekania powiedziala ze musze czekać z innymi. Bardzo nie polecam tego lekarza, to juz nie pierwsze nie miłe spotkanie z tą panią

Bardzo dobry fachowiec, poświeciła mi dużo czasu,zwróciła uwagę na szczegóły i wyjaśniła wątpliwości.W krótkim okresie odwiedziłem kilku dermatologów i podejście pani Krystyny było o 300% lepsze. Idealny lekarz.

Niepoważne traktowanie pacjentów, pani doktor bardzo nie miła, odradzam. Pomimo grzecznej prośby, olała temat.