lekarz Krystyna Słaboszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Dzisiaj rozmyslalam sobie o życiu i zaczęłam wspominać Panią Doktor. Od kilku lat nie wiedziałam, co się z Nią dzieje, gdyż po udarze, z wiadomych względów nie pracowala, a ja po 40 latach musialam zmienić lekarza. Gdy trafiłam do Pani Doktor, bylam 10 letnią dziewczynką. Jeździłam na wizytę najczęściej z tatą. Oprócz opieki lekarskiej byla po prostu ciepła i dobra. Traktowala mnie jak córkę. Wszystkie ważne dla mnie momenty w życiu musialam Jej przekazać. I tak: matura - po szczęśliwym zakończeniu, z bukietem kwiatów stawilam się u Pani Doktor. Cieszyła ...

Gdy trafiłam do Pani Doktor, bylam 10 letnią dziewczynką. Jeździłam na wizytę najczęściej z tatą. Oprócz opieki lekarskiej byla po prostu ciepła i dobra. Traktowala mnie jak córkę. Wszystkie ważne dla mnie momenty w życiu musialam Jej przekazać. I tak: matura - po szczęśliwym zakończeniu, z bukietem kwiatów stawilam się u Pani Doktor. Cieszyła się szczerze, jak druga mama. Studia zaliczone, obowiazkowa wizyta z kwiatami i szczęściem na twarzy. Planowany ślub - obowiązkowo z narzeczonym, z którym na osobnosci uciela sobie pogawędkę. Narodziny syna - jak wyżej, z dzieckiem u pani Doktor.
Zapomniałam dodać, że z chwilą osiągnięcia pełnoletności nadal bylam Jej pacjentką, tyle, że prywatnie. Zawsze pytala co w domu i u rodziców. Zawsze też przypominala, że jestem ten.sam.roczik, co Jej syn, bo corka jest starsza. I nagle dzisiaj sprawdzam w Internecie, że od roku nie żyje.
Odszedł wspaniały lekarz i bardzo dobry Człowiek.

Od 6 do 23 roku życia byłem pacjentem Pani Doktor Krystyny Słaboszewskiej. Leczyła mnie na Syndrom Tourette'a. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. To prawdziwy anioł! Prowadziła moją chorobą profesjonalnie. Pomimo tego, że moja choroba jest przewlekłym, wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, którego nie można wyleczyć do końca życia, to za sprawą Pani Doktor miałem etapy znacznego wyciszenia! Bardzo mile wspominam Panią Doktor i życzę jej wiele dobrego na dalsze lata życia. Uczęszczałem na wizytę z moją mamą i zawsze wychodziliśmy z gabinetu z ogromną nadzieją i pozytywnym nastawieniem. Pani Doktor to znakomity lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Z racji tej, że Pani Doktor jest neurologiem dziecięcym i jako dorosłemu już człowiekowi wypadało mi zmienić opiekę lekarską na neurologa dla dorosłych, to nigdy, przenigdy nie zapomnę wspaniałego, ciepłego i zawsze pomocnego serca Pani Doktor!

Wieloletni i oddany pacjent

5 dla tak wysmienitego lekarza to za malo powinno byc 10 ....dziekuje pani za opieke szczere serce I pomoc....dzieki pani moje dzieciaki sa zdrowe..I bardzo mile wspominaja..