lekarz Krystyna Sobolewska

Dermatolog

2,4
2,6

bez różnicy być, a nie być. Pani doktor niczym mnie nie zaskoczyła, co już sam wiem o sobie. Już tam nie pójdę, bo nic nie wnoszą te spotkania. W necie też znajde podobne info. Noo, leku mi nie przepiszą.

bardzo miła i uprzejma pani ale chodziłbym do niej w nieskończonośc stare metody to jej specjalnośc wybrałem innego lekarza i po problemie

może prywatna wizyta byłaby profesjonalna bo panstwowa napewno nie.nie polecam

może prywatna wizyta byłaby profesjonalna bo panstwowa napewno nie.nie polecam

Dopiero zaczynam leczenie z panią doktor, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty i podejścia pani doktor. Dostałam leki i wyjśnienie jak je stosowac. Napiszę następny komentarz jak już będę w trakcie, albo po leczeniu- czy było skuteczne i trafione.

Lekarz kompetentny, znający się na rzeczy. Wie co robi i mówi wszystko na czym polega leczenie i w jaki sposób mogło dojść do choroby. Proponuje lekarstwa skuteczne, lecz nie komercyjne.