lekarz Krystyna Stańczyk

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

2,7

Trafiliśmy do Pani Dr na SOR w Sosnowcu Klimontowie, córka z wypadku na treningu boksu, objawy: słyszalny trzask w momencie skrętu kolana, ból w kolanie, opuchlizna, uczucie niestabilnośći "wypadania" kolana. Wszystkie objawy jak najbardziej oczywiste dla zerwania więzadła krzyżowego ( nawet po wpisaniu w necie od razu wszystkie objawy można dopasować do tego urazu). Pani Dr zleciła rentgen.....twierdząc że w kościach wszystko ok, że to tylko skręcenie, zaleciła jedynie okłady z altacetu, 3 dni bezruchu i że wszystko przejdzie. Na następny dzień noga jak "balon", coraz większy ból, szybki rezonans, wizyta u innego ortopedy i jednoznaczna diagnoza, czekamy na operację rekonstrukcji ACL. Nie polecam!!!!

Lekarz z powołania, ma czas dla pacjenta. Uzgadnia wszystkie ćwiczenia , po zabiegach badanie konsultacja i znowu zabiegi. Każda dostarczona płytka z badania MR czy TK jest wyjaśniona z pokazaniem na monitorze co się dzieje i ustalone dalsze leczenie. Bardzo dobry kontakt z pacjentem , polecam.

Stanowczo nie polecam tej pani doktor, uważam że całkowicie minęła się z powołaniem. Wystawia diagnozę nie badając pacjenta, traktując go bardzo przedmiotowo, z całą pewnością nie polecam.