dr n. med. Krystyna Stec-Michalska

Gastrolog

Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Lekarz z powołania, fachowa i konkretna, a jednocześnie empatyczna. Wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące schorzenia i zaordynowanej terapii. A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.

A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.

Prni Doktor przeprowadzila podstawowe badania tego narzadu,ktory podejrzewala, ze zle funkcjonuje. Zapisala pare lekarstw a za 2 tyg juz zaczelam sie czuc lepiej. To skandal, ze nikt nie wpadl na to wczesniej, bo przedtem "leczylo" mnie dwoch innych lekarzy. Jestem wdzieczna, bo ta lekarka jest rzeczowa,nie gledzi i nie straszy ale koncentruje sie merytorycznie na problemach.

Zdecydowanie warta polecenia. Pyta o inne choroby i przepisuje na nie leki. Ma szeroka wiedzę i wyjasnila mi wiele rzeczy. Serdecznie polecam

Hmm. Chodzę do Pani dr od 1,5 roku bez efektów. Mam wrażenie, że sam wiem więcej o chorobie z książek. Fakt jest taki, że jest sympatyczna, miła i można porozmawiać, ale nie pomogła mi. Planuję kolejna wizytę, ale sam nie wiem, czy nie zmienię lekarza.

Planuję kolejna wizytę, ale sam nie wiem, czy nie zmienię lekarza.

Niestety chodziłam do Pani doktor ponad pół roku, z wizytami prawie co drugi tydzien, wyciągneła ode mnie mnóstwo pieniędzy, 9w koncu buduje synowi następną) i nic to nie dało a potem sie okazało ze wrecz szkodziła. Przepisuje tone leków (wszystkim wypisuje Controloc, awet w Aptekach sie juz z niej smieją)i zamiast wyleczyc mi żołądek rozwaliła trzustkę. Lekarze łapią sie za głowę jakk mogła sie nie poznać na problemie!!

lekarz, któremu można powierzyć swoje życie

lekarz, któremu można powierzyć swoje życie

Jedyny minus, bardzo długie terminy oczekiwania na wizytę, ma mnóstwo pacjentów

Jedyny minus, bardzo długie terminy oczekiwania na wizytę, ma mnóstwo pacjentów

Lekarz, który wykonuje swą pracę z powołania. Czuła, wrażliwa,serdeczna,wyrozumiała,cierpliwa i wielkiej klasy specjalista. To jest wzór prawdziwego lekarza i człowieka - pod każdym względem. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz, kompetentna osoba znajaca sie na rzeczy. Postawiła mnie na nogi. Wielu lekarzy przed nia tego nie zrobiło, dopiero po wizycie u niej i zastosowaniu leczenia wstałam z łóżka . Polecam zdecydowanie . Świetny lekarz.