Krystyna Stępień

Ortopeda dziecięcy

Pani doktor jest fantastyczna. Bywa nie miła, ale co z tego jest świetnym fachowcem. Jako jedyna potrafiła mnie zdiagnozować bo według innych ortopedów nic mi nie było. Leczyłam się u niej dobrych kilka lat i choć jest ortopedą dziecięcym a ja już mam za dużo w peselu to i tak chodzę do niej po porady bo tylko jej wierzę. Z całą pewnością polecam Panią doktor!

Pani doktór bardzo kompetentna, bardzo dokładnie bada mimo iż jest czasem złośliwa i potrafi się czepiać o wszytko, czasem boję się wejść do gabinetu ale zna się na rzeczy. POLECAM

Wulgarna, złosliwa , niegrzeczna. Straszyła mojego nastoletniego syna operacją,którą 2 następnych ortopedów ze śmiechem wykluczyło. Więc i chamska i niekompetentna....

Lekarz,fachowiec super,wszystkim pole am,potrafi zdyscyplinowac.

Lekarz,fachowiec super,wszystkim pole am,potrafi zdyscyplinowac.

Z czystym sumieniem mogę polecić wspaniałego fachowca jakim jest dr Stępień w swojej dziedzinie. Tak naprawdę chodzi o zdrowie naszych dzieci, a nie o ładny uśmiech i miłe pogaduszki w gabinecie.

Może i pani Stępień nie jest zawsze miła, ale przynajmniej szczera. Operowała mnie ok. 2 lat temu a dzisiaj moge już robić co tylko zechce. Mimo, że mam dopiero 15 lat to nic przede mną nie ukrywa i mówi to co chce wiedzieć nawet jeżeli informacje nie są najlepsze.

Nie polecam kobieta pomyliła się z powołaniem .... Chamska to bardzo łagodne określenie jej zachowania . Według mnie powinna pracować jako rzeźnik w sklepie mięsnym a nie z dziećmi !!!! Pani doktór czasy się zmieniły PRL już dawno minął.

Kiedy mamy chore dziecko,któremu grozi jedna, bądź kilka, operacji,jesteśmy przerażeni,ale wtedy nie uśmiech Pani Doktor jest ważny tylko kompetencja.Moja Córka miała szczęście trafić do Dr.Stępień i każdemu,kto szuka dobrego ortopedy szczerze polecam.

Oby jak najwięcej takich lekarzy. Nie jest sztucznie uśmiechnięta, potrafi ochrzanić jak się coś nie tak robi, ale dziecko bada dokładnie i leczy skutecznie. Mimo, iż za kazdym razem trochę boję się wizyty, cieszę się, że to Pani Doktor zajmuje się moim dzieckiem, zdecydowanie polecam.

JESTEM ZACHWYCONA PANIĄ DOKTOR, DODAJE SIŁY RODZICĄ POMAGA MALUCHOM. BARDZO JEJ DZIEKUJĘ.