dr n. med. Krystyna Strulak

Chirurg dziecięcy

Panią doktor poznałam w Centrum Zdrowia Dziecka, a później byłam u niej w Centrum Damiana. Jest naprawdę świetną specjalistką, która zna się na rzeczy i na moich oczach pomogła wielu malutkim pacjentom, włącznie z moim synkiem, który ma jedną nerkę multicystyczną. Z ręką na sercu polecam!!!

Z ręką na sercu polecam!!!

Bardzo kompetentna pani urolog. Przyjmuje w przyszpitalnej przychodni CZD, a parę pięter wyżej operuje dwa razy w tygodniu dzieciaki z całej Polski. Polecam. Ma serce.

Super lekarz, naprawdę polęcam, zawsze znajdzie czas dla pacjenta,bardzo miła, pozytywne podejście, które jest szczególnie ważne gdy się idzie na wizytę z małym dzieckiem,