lekarz Krystyna Strzałkowska

1,3
1,5
1,3
1,8

Chamstwo, wulgaryzmy i złośliwości - tak się pani doktor zaprezentowała. Koszmarny brak profesjonalizmu. Kompetencji do leczenia ludzi według mnie również, niestety, brak. Stanowczo odradzam kontakt z tym lekarzem!

odradzam,nie wiem w ogóle jakim cudem ona została lekarzem nie zna się na niczym a udaje wielkiego znawce,jej atutem jest wyjątkowe chamstwo i gardzenie ludźmi ehh szkoda gadac,omijać szerokim łukiem

Potwierdzam całkowity brak profesjonalizmu nikomu nie polecam ,normalnie mam już trochę lat a pierwszy raz

lekarka która wogóle nie jest profesjonalna i podchodzi lekkomyślnie do pacjenta. Na szkarlatynę przepisała mi maść do smarowania i wapno. Dobrze, że szybko w pogotowiu był kompetentny lekarz. Ogólnie nie polecam jej sposobów leczenia i podchodzenia do pacjenta. Jako lekarz powinna dostać zero z minusem