Krystyna Sura

1,1
1,2

Wizyta może trwała minute, nie chciała słuchać o historii choroby, nie podeszła nawet do dziecka, które miało chorego palca u stopy, musiałam wziąć dziecko na ręce podejść do biurka i pokazać palca przed jej twarz. Bez zainteresowania wykonuje czynności. A w historii choroby napisane IKP, że wykonano min. wymianę tamponu lub drenu, przy czym nic takiego nie było.

Jeśli byłaby taka możliwość to dałabym 0 gwiazdek na 5 możliwych. Dziś byłam z dzieckiem na zdjęciu szwów, jednak Pani doktor wyprosiła nas z gabinetu, bo syn nie chciał położyć się na leżance. Syn ma 3,5 roku i bez problemu dał założyć sobie szwy w szpitalu po wypadku na dworze, niestety wizyta u Pani doktor długo zapadnie nam w pamięci. Nadmienię, że jestem bardzo spokojną osobą i z ogromnym szacunkiem darzę lekarzy, natomiast uważam, że taka osoba jak Pani doktor nie powinna w ogóle przyjmować pacjentów a przede wszystkim dzieci. Pani doktor nie wstała nawet zza biurka, nie podeszła do pacjenta, wyprosiła nas z gabinetu i powiedziała że następnym razem mamy przyjść z mężem, aby trzymać dziecko na siłę i zdjąć mu szwy z brody.....Oczywiście opuszczając gabinet powiedziałam, że na pewno nie wrócimy tu ponownie, po czym usłyszałam że bardzo dobrze. Szok!!!! Arogancja, bezczelność, wizyty 2 minutowe, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Tak naprawdę śmiem twierdzić, że nie udzielono nam wizyty, na którą byliśmy zapisani.

NIE POLECAM!!!! Bardzo nie miła, zero podejścia do pacjenta. nawet nie spytała co dziecku dolega żadnego wywiadu na temat choroby tylko nie ma lewatywy to nie będę badała dziecka. Wyszliśmy ale co się dziwić jeśli Pani doktor spóźniła się 30min a pacjenci max 5 min w gabinecie to jak można zbadać pacjenta w takim czasie

lekarka nie przychodzi na czas jednym słowem mówiąc porażka spóźnia się w każdej chwili nigdy nie ma jej na czas a pacjenci czekają od godziny 11

Ostrzegam przed Panią Doktor. szkoda czasu i nerwów. Zero podejścia do pacjenta, zero odpowiedzi na pytania. Po prostu masakra. Bardzo żałuję że poszłam na wizytę do Pani doktor z moim dzieckiem.

Kuriozalna sytuacja, że ta osoba ma prawo do wykonywania zawodu. Nie powinna zbliżać się do pacjentów, a tym bardziej do dzieci na odległość 100 metrów. Arogancja, pycha i buta tej kobiety jest wprost nie do opisania. Syn wyszedł roztrzęsiony z gabinetu po tym jak nie chciała go zbadać i zrobiła nam karczemna awanturę. NFZ i Komisja Etyki Lekarskiej powinny się ta osobą zainteresować. SZCZERZE NIE POLECAM!

Pani doktor notorycznie się spóźnia do swojej pracy, wizyta umawiania na 10, a Pani doktor jest z 15 minut przed 12

Zero zaufania do kompetencji. Poświęcony czas to może dwie minuty, ale to tylko temu że zadawałam ja pytania bo od Pani doktor niczego się nie dowiedzieliśmy. Nikomu nie polecę tego chirurga dziecięcego - ja jako dorosła kobieta nie zdecydowałabym się na wizytę u takiego specjalisty, nie wspomnę o dziecku, które z gabinetu Wyszło wystraszone. Na temat choroby i leczenia nie dowiedziałam się NIC. Podejście poniżej normy, zero zainwestowania, zapytania, zaleceń co dalej. No i na koniec uprzejmość... Tej Pani daleko do uprzejmości. Dziwię się, że jest lekarzem dla dzieci. Brak empatii, brak kultury bo został podniesiony nawet na mnie głos, że to nie ja jestem lekarzem więc mam siedzieć cicho. Nikomu nie życzę wizyty u tej Kobiety, bo na miano lekarza raczej nie zasługuje.

Kompetencje- żadne Tlumaczenie choroby -praktycznie ich nie bylo. Poswiecony czas- może 2 minuty Kompleksowość podejścia-nie bylo pani doktor nie wie co to znaczy Uprzejmość-nie bylo wręcz chamstwo Godny polecenia-nawet najwiekszemu wrogowi bym nie poleciła Dziwie sie że NFZ Świętokrzyski chce z taka osobą współpracować i pozwolic kierować poradnią chirurgiczną dziecięca przy ul.Mickiewicza 4

Kompetencje- żadne
Tlumaczenie choroby -praktycznie ich nie bylo.
Poswiecony czas- może 2 minuty
Kompleksowość podejścia-nie bylo pani doktor nie wie co to znaczy
Uprzejmość-nie bylo wręcz chamstwo
Godny polecenia-nawet najwiekszemu wrogowi bym nie poleciła

Poszukujecie chirurga dziecięcego trzymajcie swoje dzieci jak najdalej od tego babska. Chcecie przyspieszony kurs z chamstwa odwiedźcie panią SURĘ, jest mistrzynią w obrażaniu i poniżaniu ludzi!!! To żaden lekarz tylko zwykły PROSTAK!!!