dr n. med. Krystyna Szmytkowska

Chirurg dziecięcy

Kolejny zabieg w Bydgoszczy, kolejny raz podziękowania dla pani doktor. Jak zawsze profesjonalna i miła. Szkoda, że pani doktor nie pracuje u nas w Elblągu, przydaliby się nam tacy lekarze. Bardzo dziekuję. Karol z Elbląga.

Bardzo dziekuję.
Karol z Elbląga.

Warto było przyjeżdżać z aż z Elbląga. Wizyty w ambulatorium oraz zabieg chirurgiczny przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Dodatkowo, Pani doktor posiada fajne podejście do małych pacjentów i jest delikatna podczas przeprowadzania badania, co także jest nie bez znaczenia. Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecem Panią doktor innym małym pacjentom. Karol z Elbląga

Warto było przyjeżdżać z aż z Elbląga.
Karol z Elbląga

wspaniała pani doktor,bardzo pomocna i profesjonalna,operowała mojego małego wnusia ze wspaniałym rezultatem i kilkukrotnie udzielała nam konsultacji,polecam gorąco bo to lekarz z powołania.

Wspaniała lekarka, korzystaliśmy z jej pomocy kilka razy, włącznie z zabiegiem operacyjnym.

Bardzo kompetentna osoba, z przyjaznym stosunkiem do dziecka, polecam w 100% (u mojego synka był problem ze stulejką).

pełen profesjonalizm, lekarz godzien polecenia.

pełen profesjonalizm, lekarz godzien polecenia.

bez problemu rozpoznała się na schorzeniu.Bardzo mila,rzeczowa.Cieszę się że trafiliśmy z dzieckiem do takiego lekarz(zwłaszcza po 2 diagnozach błędnie postawionych w grudziądzkim szpitalu)

Dr Szmytkowska wykonywała u naszej córki zabieg przepukliny pachwinowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjaśnienia istoty choroby, metody leczenia jak i przebiegu okołooperacyjnego.

Rzeczowa, świetny kontakt z dzieckiem, rewelacyjny chirurg. Chciałoby się mieć więcej takich specjalistów...

Bardzo dobry lekarz mił,uprzejma z dobrym podejściem do dzieci.

Bardzo dobry lekarz mił,uprzejma z dobrym podejściem do dzieci.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bydgoszcz"?

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza

86-300 Grudziądz
Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz