Mam zespol ciesni nadgarstka, bole i obrzek na nadgarstku od jakis 4 miesiecy. Potrzebowalem od tej pani tylko skierowanie do szpitala i skierowanie do poradni ortopedycznej, oburzona powiedziala ze wystawi mi tylko jedno skierowanie. Wytlumaczylem jej na spokojnie ze skierowanie do szpitala potrzebuje zeby zarejestrowac sie na zabieg, a skierowanie do ortopedy zeby dostac zastrzyk sterydowy ktory zlagodzi obrzek nadgarstka na czas gdy bede czekal na zabieg. Wysmiala mnie, doslownie zaczela sie smiac! Po niepotrzebnej klutni wkoncu wystawila obydwa skierowania! TRAGICZNA BABA, dodam ze nie bylem u niej pierwszy raz ...

Wytlumaczylem jej na spokojnie ze skierowanie do szpitala potrzebuje zeby zarejestrowac sie na zabieg, a skierowanie do ortopedy zeby dostac zastrzyk sterydowy ktory zlagodzi obrzek nadgarstka na czas gdy bede czekal na zabieg. Wysmiala mnie, doslownie zaczela sie smiac! Po niepotrzebnej klutni wkoncu wystawila obydwa skierowania! TRAGICZNA BABA, dodam ze nie bylem u niej pierwszy raz i wchodzac tam spodziewalem sie ciezkiej rozmowy. Brak mi slow, odradzam wizyt u tej baby. Pozdrawiam

lekarz okropny.. nikomu nie radzę szukania kontaktu z tą osobą.. bezduszna, nie traktuje ludzi poważnie.. myśli, że wszyscy udają choroby, żeby jej zawracać głowę

Najgorszy z możliwych przypadków,,, nic nie robi tylko czeka aż pacjent zejdzie, brak słów, zero wiedzy, zero współczucia, a rodziny traktuje okropnie, powinno się ta panią zgłosić do prokuratury, albo wysłać na przymusowa emeryturę! W razie kontaktu radze szybko żądać innego lekarza.

Szkoda pisać, byłem chory a Pani doktor mówiła że symuluje i po co wogule przyszedłem, aby wyłudzić zwolnienie?. Takie słowa usłyszałem.

Takie słowa usłyszałem.

Pani "doktor" w grudniu 2008 stwierdziła, że cytuję: Lepiej już nie będzie! Otóż jest dużo lepiej! A chodziło o mojego ojca. Przekazując mi takie słowa w sposób pozostawiający bardzo wiele do życzenia zaskarbiła sobie moją dozgonną wdzięczność! A w momencie przyjmowania do szpitala mało mnie nie wypędziła ze szpitala stwierdzając, że z pewnością chcę się pozbyć ojca na święta!!! WREDNE BABSKO i tyle!!!

NO niestety, zostalem potraktowany jako osoba która symuluje, a od dluższego czasu probowałem walczyć z nią sam (nikomu nic nie mowiąc) gdy w koncu nie dając rady sobie sam, siegnąłem po pomoc. Nic ona nie dała, a wręcz zostałem zbluzgany że o nią proszę.