lekarz Krystyna Tarnawczyk-Paczek

OSTRZEGAM - pani doktor jest osobą zupełnie nie empatyczną, nie profesjonalna, nie życzliwą, bez jakiejkolwiek kultury osobistej. Sprawia wrażenie jakby pracowała w tym zawodzie za karę. Doktor miała problem zarówno z tym, że jestem w ciąży, jak i z tym, że mam cukrzycę i chyba w ogóle z tym, że ktoś przychodzi po poradę lekarską. Wizyta odbyła się w atmosferze ogromnej presji i stresu. Na wizytę czekalam 1,5 godziny, mimo punktualnego przyjścia i widocznej ciąży. (Przychodnia na Napierskiego). Z pełnym przekonaniem ODRADZAM wizytę u tej pani doktor. Nigdy więcej!

nigdy więcej. Wypytywanie o przebytych chorobach przy innych pacjentach gdyż przyjmuje po dwóch naraz, oczekiwanie na wizytę pół roku od rejestracji, usłyszałem że na prawobrzeżu jest więcej okulistów, każe przyjść jak skończę leki a następnie nie chciała mnie przyjąć ,rutyna oraz brak empatij dla pacjenta,

Polecam - miałam zaszczyt obserwować Panią Doktor w pracy jeszcze kiedy operowała w Klinice Okulistycznej na Pomorzanach - bardzo dobry człowiek i świetny specjalista. Wieloletnie doświadczenie pozwala na stawianie prawidłowych diagnoz i odpowiednie leczenie.

Ta Pani Doktor nie dość, że uratowała mój wzrok to jeszcze uratowała mi życie. Dzięki Niej wykryto u mnie guza mózgu, którego dało się usunąć. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi i przez to są opóźnienia, ale warto poczekać chwilę dłużej. Polecam Ją każdemu.

Polecam Ją każdemu.

Świetny specjalista, nikt nie mógł mi pomóc aż wreszcie trafiłam do Pani doktor i mnie wyleczyła.Wszystko sprawdziła, zleciła dodatkowe badania.Naprawde polecam.

brak słów...obcesowość i zupełny brak uprzejmości

brak słów...obcesowość i zupełny brak uprzejmości

Zdecydowanie polecam. 9 miesięcy walczyłam z niedrożnymi kanalikami u mojego dziecka i dopiero wizyta u tej Pani dała rezultat. Miła, uprzejma, cierpliwa. Instrukcje zapisuje zawsze na karteczce :) Nie leci na kasę. Leki, które dobiera nie kosztują majątek. Szkoda, że rzadko spotyka sie takich lekarzy.

Potwierdzam poprzednie opinie. Świetna Pani doktor,bardzo cierpliwie tłumaczy jak podawac odpowiednie krople, w jakiej kolejnosci - wszystko zapisane dodatkowo na karteczce.Chodze do niej od wielu lat z moja mama- nigdy mnie nie zawiodła.Polecam

Lekarz z powołania. POLECAM! Szczegółowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia, leki dobiera nie te najdroższe tylko odpowiednie, zawsze wysłucha pacjenta i wypyta o ogólny stan zdrowia,by dobrze postawić djagnozę.

Swietny specjalista!Polecam Pania dr, u mnie i mojego dzecka trafnie postawina diagnoza i prawidłowe leczenie;)oboje mamy zdrowe oczy.Pani dr poswieca pacjentowi wiele uwagi i nieczego nie bagatelizuje.Zdecydowanie polecam.