dr Krystyna Tomas

Bylam na kilku wizytach. Pani doktor zrobila mi kilka zebow tak jest bardzo mila. Napisze tylko fakty :ostatni zab ktory mi Pani doktor robila ,wypenienie tego zeba po jednym dniu zaczelo sie ruszac.Poszlam na poprawienie tego zeba I ta wizyta nie byla mila Pani doctor uszkodzila mi podniebienie I dziąsło ktore jeszcze dlugo mnie bolalo ale to niestety nie wszystko to wypelnienie znowu sie nie trzymalo zeba.Trzeci raz poprawialam ten sam zab ale juz u innego dentysty ktory stwierdzil ze poprostu zle jest wypelnienie zalozone.Kosztowalo to mnie duzo stresu I bólu.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszelakim strachliwym osobom odczuwającym lęk przed wizytą u stomatologa. Panicznie bałam się odwiedzenia stomatologa, a już po pierwszej wizycie u Pani doktor lęk zmalał. Jest osobą ciepłą, miłą i kompetentną. Tłumaczy co będzie robiła, jak tylko mocniej za boli przerywa i upewnia się czy nie chcemy kolejnej dawki znieczulenia. Tak więc z czystym sumieniem polecam!

Pani Doktor jest zawsze uprzejma, miła, w pełni profesjonalna i kompetentna, dobrze pamięta pacjenta i jego dolegliwości, doskonale zna sie na swojej pracy, zawsze wie jak pomóc i stara sie wyleczyć wszystkie zęby dokładnie. Szczerze polecam tego stomatologa wszystkim a byłam juz naprawde u wielu ale pierwszy raz mam tak duże zaufanie do Pani Doktor. Dziękuję.

Nigdy w życiu nie byłam u tak dobrego stomatologa, profesjonalna,doświadczona, a przy tym miła, sympatyczna,wszystko tłumaczy dokładnie a przy tym umie słuchać!!wielu lekarzy jak byłam z jakimś problemem nie dało mi dojść do głosu co mnie irytowało bo jak chcieli mnie leczyc jak mi przerywali w pół zdania a pani doktor słuchać umie i odpowiada na każde pytanie bardzo rzeczowo i zrozumiale, Zdecydowanie polecam, możecie mi wierzyc że nie znam lepszego stomatologa

ZDECYDOWANIE POLECAM. Kompetentna, nadzwyczaj miła.

ZDECYDOWANIE POLECAM. Kompetentna, nadzwyczaj miła.

a ja mam całkiem inne odczucia. poszłam do P. doktor z problemem estetycznym. doskonale wiedziałam, co chciałbym zrobić,żeby moje przednie zęby wyglądały lepiej. po tym jak powiedziałam, że zalezy mi na poprawieniu estetyki poprzez korekty wypełnieniami p. doktor powiedziała dokładnie to, co sobie obmyśliłam i chciałam usłyszeć:) i zrobiła to tak, że zęby wyglądają zdecydowanie lepiej:) a inni w ogóle nie chcieli mi tego ruszyć. choć potwierdzam, że u mojej znajomej skorygowała kształt zęba, nadbudowując go bez jej wiedzy, choć znajoma jest bardzo zadowolona z korekty i ja też potwierdzam, że wygląda lepiej. może po prosty trzeba dokładnie określić swoje oczekiwania a efekt będzie taki jak oczekiwany:) ja jestem bardzo zadowolona

Do Pani Doktor przyszłam z prostym problemem zmiany wypełnienia. Zależało mi żeby nowe wypełnienie wykonano estetycznie ale bez zbyt dużych ingerencji. To z pozoru proste zadanie przerosło Panią Doktor. Bez żadnych ustaleń z własnego widzimisię wykonała dużo większe wypełnienie co przełożyło się na większą wrażliwość zęba na temperaturę i uderzenia. Ponad to Pani Doktor według własnej opinii estetycznej starała się dopasować jeden ząb do drugiego, mimo że byłam szczęśliwa z nieestetycznym (wg. Pani Doktor) zębem. Widać na nim ingerencję stomatologiczną czego wcześniej nie było. Dlatego nie polecam Pani Doktor i nie wybiorę się do niej drugi raz!