dr n. med. Krystyna Trela-Janusdr n. med. Krystyna Trela-Janus - zdjęcie profilowe

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

Onkolog, Radioterapeuta

Pracuje w Instytucie Onkologii w Gliwicach od 1990 roku. Od początku w Zakładzie Radioterapii. Jest specjalistą z zakesu onkologii klinicznej oraz posiada II stopień specjalizacji z radioterapii onkologicznej. Zajmuje się głównie leczeniem raka gruczołu piersiowego oraz radioterapią pozostałych jednostek onkologicznych. Od wielu lat jest członkiem Zespołu Narządowego Chorób Sutka, który zajmuje się kwalifikacją do leczenia pacjentek u których rozpoznano raka gruczołu piersiowego. Jest autorem publikacji z zakresu radioterapii onkologicznej. Od 2009 roku jest zatrudniona na stanowisku Adiunkta Zakładu Radioterapii Instytutu Onkologii w Gliwicach.

Pani doktor Krystyna Trela to prawdziwy lekarz z powołania ,który przejmuje się swoim pacjentem ,opiekuje się nim i wszystko cierpliwie mu tłumaczy. Do tego wiedza ,talent ,empatia. Specjalista któremu bardzo zależy na pacjencie. Urszula Kurek.

Dla mnie Pani Doktor jest Aniołem, którego miałam szczęście spotkać na swojej onkologicznej "drodze". To tylko dzięki Jej zaangażowaniu i bezinteresowności uniknęłam ciężkiej chemioterapii. Jestem niezmiernie wdzięczna.

Opinię napisałam wcześniej a teraz dodałam ocenę. POLECAM. Jeżeli mija opinia komuś się przydała będę bardzo zadowolona.Małgorzata z Prudnika

Sympatyczna, pogodna, kompetentna, niwelująca obawy, strach, tłumaczaca krok po kroku niezbędne poczynania, wykazująca anielską cierpliwość wobec niewiedzy pacjentki. Oprócz tego wysoka kultura osobista, takt - zalety niebagatelne. Doskonała przewodniczka przygody życiowej (niezbyt kolorowej - raczej podszytej lękiem i momentami bolesnej) pt. "Dziki lokator w piersi". Serdeczne dzięki Pani Doktor. Jolanta Piela.

Sympatyczna, pogodna, kompetentna, niwelująca obawy, strach,
tłumaczaca krok po kroku niezbędne poczynania, wykazująca anielską
cierpliwość wobec niewiedzy pacjentki. Oprócz tego wysoka kultura
osobista, takt - zalety niebagatelne. Doskonała przewodniczka przygody
życiowej (niezbyt kolorowej - raczej podszytej lękiem i momentami
bolesnej) pt. "Dziki lokator w piersi". Serdeczne dzięki Pani Doktor.
Jolanta Piela.

Gliwice onkologia dramat. W moim przypadku ma dzwonic obiecuje nie dzwoni musze sama intereniować Przeciaga terminy naświetlań , nie poukładana zapomina o zapisanych pacjentach Mnie przyjeła na korytarzu lecewazaco byłam zrozpaczona zdegustowana i załamana. Jestem po ciezkiej chemioterapi i czekam na naświetlania przerwa miala wyniesc miesiac a bedzie minimum 3miesiace. Lekarz całkowicie niegodny polecenia. Może prywatnie zachowuje się inaczej

W gabinecie prywatnym-super, w instytucie w Gliwicach znacznie gorzej, może to z powodu dużej liczby pacjentów i braku czasu dla każdego z nich

To lekarz, który obejmując opieką pacjentkę daje całkowite poczucie bezpieczeństwa. W profesjonalny sposób tłumaczy etapy choroby i przewidywane efekty. Daje właściwy pakiet informacji potrzebny pacjentce, by rozumieć swoją sytuację i proces leczenia.

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem, a jeszcze lepszym lekarzem. Jest bardzo troskliwa i opiekuńcza, a do tego bardzo dba o kondycję psychiczną pacjenta. We mnie Pani doktor wtłoczyła energię, wiarę i siłę do stawienia czoła chorobie. Dodam, że zanim trafiłam do pani doktor, odbyłam wizyty u trzech innych onkologów - żaden nie równał się Panią doktor. Życzę każdemu pacjentowi takiej siły i poczucia bezpieczeństwa, jakie zostały mi dane przez tak cudownego człowieka, jakim jest Pani Doktor Trela. Pozdrawiam, Jola H. z Katowic.

Pozdrawiam,

Jola H. z Katowic.

Wspaniały fachowiec!wrażliwa na ludzkie cierpienie i zawsze uśmiechnięta.Cierpliwie tłumaczy rodzaj i przebieg choroby oraz wszystkie przykre następstwa.Po operacji guza mózgu , miałam radioterapię którą planowała dr.Trela.Każde słowo pani Krystyny sprawdziło się!Miałam naświetlaną głowę przez 28 dni i żadnych skutków ubocznych!czuję się wspaniale gdyż byłam pod opieką tak cudownego onkologa jakim jest dr.Trela.Uważam że negatywne i na dodatek ANONIMOWE opinie nie powinny byc brane pod uwagę !Pozdrawiam serdecznie dr.Trelę ,wdzięczna pacjentka z Katowic Ewa Piętka wydaje negatywną opinię nie jest szczery

wydaje negatywną opinię nie jest szczery

Uczciwy człowiek.Pani dr. Trela szczerze,otwarcie i fachowo opisała przebieg, stan i rokowania na przyszłość choroby mojej najdroższej żony Elżbiety za co jeszcze raz serdecznie dziękuje . Mąż Ryszard z Gliwic.

Mąż Ryszard z Gliwic.