lekarz Krystyna Tucholska

Laryngolog, Pediatra

Pani Doktor super uprzejma ,bardzo miła ,wytłumaczyła wszystko gdy zadzwoniłam z bólem ucha zaraz przyjęła a w tych czasach bardzo ważne .Polecam.

bardzo dobra lekarka mila i kompetentna,dobre podejscie do pacjenta i skuteczna metoda leczenia polecam

Nie wiem co robiła 20 lat temu w przychodni, wiem co robi teraz. Wyleczyła mi córeczkę naturalnymi sposobami- ma 6 lat i do 4 roku życia chorowała miesiąc w miesiąc. Obecnie ma 1 raz antybiotyk od roku. Doktorka leczy naparami z ziół, syropami naturalnymi np. z bzu czarnego i cebuli, homeopatią. Polecam- miła i sympatyczna zawsze udziela rad przez telefon.

Pediatra-laryngolog lek. K.Tucholska w latach PRL wszystkich pacjentow w przychodni sycowskiego ZOZ-u nadszpricowywała antybiotykami przepisując "konskie dawki" antybiotyków. Nawet same wtedy pielęgniarki ograniczaly jej dawki z recepty i zmniejszaly dawki. Dziś z małżonkiem zajeli sie homeopatią i wmawiają iż kropelki z "woda pomogą"... Przepis na ową "miksturę homeopatii" jest taki: 5litrow wody wlej do garnka dodaj 2krople rycyny masz lek na rozwolnienie, ktory nie pomoże i nie zaszkodzi. A z 5litrow wody masz 1000opakowań po 20-40zl., opakowanie też kosztuje! Na czymś trzeba zarabiać na emeryturze!!

Polecam,wyprowadziła mi dzieci z wiecznych przeziębień i w zasadzie zrobiła to naturalnymi sposobami

Świetna kobieta, widać że zna się na rzeczy!

Świetna kobieta, widać że zna się na rzeczy!

Jestem bardzo zadowolona,wspaniałe podejście do dziecka,i na dzień dobry nie przepisuje antybiotyki,polecam.