Krystyna Wall

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zainteresowana pacjentem, kompetentna, budząca zaufanie, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zainteresowana pacjentem,
kompetentna, budząca zaufanie, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, daje
poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Pani Doktor podchodzi do pacjęta indywidalnie, jest lekarzem z powołania i z prawdziwego zdarzenia, polecam, lepszego pediatry nie znam.

Do pani dr trafiliśmy przypadkiem, i w końcu syn miał podaną prawidłową diagnozę. Od teraz zawsze korzystamy z rad dr. Nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo duża wiedza i kompetencje. Dla niej najważniejszy jest pacjent, doskonale tłumaczy rodzicom.Lekarz godny polecenia.

Od paru lat zajmuje się moimi synami (dziś 6 i 4 lata). zawsze poświęca im / mi tyle czasu ile tego wymagają. wydaje się być bardzo kompleksowym lekarzem , skupia się na przyczynach problemu i umiejętnie doradza. szczerze mówiąc, gdybym nie chodziła do pani Krystyny publicznie, to chodziłabym prywatnie i byłyby to dobrze wydane pieniądze. polecam ja gorąco , szczególnie w sytuacjach nakładających się problemów zdrowotnych u dziecka.

Lekarz z powołania. Nie bagatelizuje obaw rodziców. Prowadzi bardzo dokładny wywiad, ma ogromną wiedzę medyczną. Odpowiada zawsze na wszystkie pytania rodzica choćby najdziwniejsze. Nigdy się nie śpieszy i najważniejsze że dzieci ją uwielbiają!

przyjmuje do ostatniego pacjenta. Zawsze tłumaczy i poświęca dużo czasu na każde dziecko. Rodzic wychodzi uspokojony i nie czuje się jak w fabryce. Polecam.

Super lekarz, taki z powołania. Zawsze uprzejma, kompetentna, dokładnie przebada i dobrze wytlumaczy. polecam

Ma doskonałe podejście do dzieci. Potrafi je przekonać do każego badania. Dzieci Ją uwielbiają!

lekarz obsługuje do ostatniego pacjenta

lekarz obsługuje do ostatniego pacjenta