dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepadr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa - zdjęcie profilowe

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Psycholog, Psychoterapeuta

Z wykształcenia jestem dr psychologii i analitykiem Jungowskim. Studiowałam w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Psychoterapią zajmuję się od 1994 roku. Wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie zdobywałam ucząc się i praktykując w różnych podejściach terapeutycznych, a od 1999 roku specjalizuję się w analizie i psychoterapii Jungowskiej. Ukończyłam w tym obszarze całościowe akredytowane szkolenie prowadzone przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej (PTPA) i Internation...

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!

Leczyłam u Pani Krystyny depresje i muszę powiedzieć, że pomoc okazała się nieoceniona. Wizyta niedroga. Dziękuje i polecam

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wrocław"?

mgr

50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław