prof. dr hab. Krystyna Wideckaprof. dr hab. Krystyna Widecka - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. Krystyna Widecka

Endokrynolog, Hipertensjolog, Internista

Jestem hipertensjologiem, endokrynologiem i internistą
z wieloletnią praktyką jako klinicysta.

Jestem hipertensjologiem, endokrynologiem i internistą
z wieloletnią praktyką jako klinicysta.
Udzielam profesjonalnych konsultacji lekarskich z zakresu posiadanych specjalizacji. Moje szczególne zainteresowania zawodowe to diagnostyka i leczenie nadciśnienia tętniczego. Nadciśnienie tętnicze to zakres moich zainteresowań praktycznych i naukowych. Jako profesor medycyny
zatrudnion...

Jestem pacjentką Pani prof. od 26 lat. Pani profesor jest wspaniałym, miłym i o dużej wiedzy lekarzem . Ustawiła moje nadciśnienie z którym miałam duże problemy. Polecam z całego serca.

Polecam całym sercem. Ogromna wiedza, zaangażowanie, wielkie serce i kompetencja. Jestem pod opieką pani Profesor ponad 20 lat.

Profesor ponad 20 lat.

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Z moim nadciśnieniem i problemami endokrynologicznymi próbowało sobie poradzić wielu lekarzy (w tym z tytułami profesora) i dopiero Pani prof. Widecka potrafiła tak ustawić moje leczenie, że nareszcie mogę funkcjonować i cieszyć się życiem. Polecam każdemu. Wspaniałe podejście do pacjenta i bardzo szeroka wiedza. Bardzo miła atmosfera na wizycie i kompleksowe podejście do problemu. Z całego serca dziękuję Pani profesor i polecam wszystkim szukającym kompetentnego endokrynologa.

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Z moim nadciśnieniem i problemami endokrynologicznymi próbowało sobie poradzić wielu lekarzy (w tym z tytułami profesora) i dopiero Pani prof. Widecka potrafiła tak ustawić moje leczenie, że nareszcie mogę funkcjonować i cieszyć się życiem. Polecam każdemu. Wspaniałe podejście do pacjenta i bardzo szeroka wiedza. Bardzo miła atmosfera na wizycie i kompleksowe podejście do problemu. Z całego serca dziękuję Pani profesor i polecam wszystkim szukającym kompetentnego endokrynologa.

Uzdrowiła mnie. Pani profesor stała się moim terapeutą. Wysłuchała jak nikt na świecie. Przy Niej każdemu mija nadciśnienie. Urodziła się, by wykonywać ten zawód. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrej opieki.