lekarz Krystyna Wienzek

Laryngolog

2,5
2,7
2,5

Po drenażu uszu podczas kontroli pani kazała zrobić badanie aparatem pod ciśnieniem - jak się okazało później przez to dren mógł wypaść (po konsultacji z innym lekarzem). Pani nie była pewna czy on tam jest nadal, jak stwierdziła okaże się na badaniu. Po chwili stwierdziła, że drenu nie ma a na koniec że coś tam z niego zostało i następnym razem wydłubie te resztki!!!!Takie rzeczy robi się przy znieczuleniu pod mikroskopem. Pani przepisała pełno leków bez powodu bo córka jest zdrowa. Po zmianie lekarza okazało się, że dren nadal jest i nic się z nim nie robi tylko ogląda czy nie zalega woskiem. Żałuję, że nie wyszłam z gabinetu. Całe szczęście dren nadal siedzi bo to dopiero dwa miesiące po operacji. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Byłam dziś z roczną córeczką na kontroli laryngologicznej, po godzinnym oczekiwaniu na wizyte, doszlo do badania uszu, po którym dowiedziałam się, że utuczyłam dziecko! Dodam, że dziecko waży prawidłowo!!! A co do uszu, to musiałam dopytywać czy wszystko dobrze, bo jakby widać dla laryngologa nie miało to znaczenia....

Jestem rozczarowana pania doktor. Dziś użyła wobec mojego syna siły bo nie chciał otworzyć buzi. To było straszne, pierwszy raz z czymś takim się spotkałam. Nie pozwoliłam na to, dziecko się trzęsło i płakało. Podejście pani doktor jest skandaliczne. Nie polecam.

Byłem z synem. Fakt długo się czeka jednak sama wizyta konkretna, rzeczowa, na temat, kompleksowo badania oraz diagnoza. Lekarz który chce leczyć - to było widać pozdrawiam

przyszlam do pani dr z dzieckiem, ktore plakalo z powodu bolu ucha. zapytalam czy pryjmie nas, na co uslyszalam: a skierowanie pani ma, ze to pilne? odpowiedzialam twierdzaco. wiecie ile czasu pozwolila dziecku plakac czekajac na jej laske, ze go zbada? prawie 2 godziny!!! skandal! moze gdybym zaproponowala prywatna wizyte za pieniadze moze byloby szybciej. zdecydowanie nikomu jej nie polecam.

przyszlam do pani dr z dzieckiem, ktore plakalo z powodu bolu ucha.
zdecydowanie nikomu jej nie polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo sympatyczna,

Jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo sympatyczna,