lekarz Krystyna Winiarska

Dermatolog

Nie polecam Pani doktor. 0 badania przy zmianach skornych. Badanie odbywalo sie w w odleglosci 1m. Nawet nie zakladala rekawiczek bo mnie nie dotknela. KATEGORYCZNIE NIE POLECAM.

Pani dermatolog wytłumaczyła mi na czym jej zdaniem polega moja choroba i nadal kładla nacisk na zmiany hormonalne mimo iż pod względem hormonów wszystko u mnie dobrze. Usłyszałam propozycje leczenia retinodami, bez badań , bez szukania przyczyny moich problemów skórnych. Nie polecam

bardzo uprzejma i konkretna, poza tym jak na lekarza jest bardzo cierpliwa i dokladnie tlumaczy istotę problemu. leki które mi przepisala nie były drogie, a co najważniejsze zupelnie wyleczyly moj trądzik na twarzy i dekolcie z którym borykałam się juz od lat! od ostatniej wizyty minely 3 miesiace a moja skora nadal jest w swietnym stanie. problem z trądzikiem wprawial mnie w straszne kompleksy, teraz jest zupelnie inaczej, dziekuje i polecam Panią Doktor każdemu!

Bardzo miła i kompetentna lekarka, poświęca dużo czasu, trafna diagnoza. Potrafi doradzić. Gorąco polecam. Aga

bardzo polecam ponieważ bardzo mi pomogła podchodi do problemu kompleksowo jest dobrym lekarzem zna się na nie tylko na dermatologii

świetna lekarka ,dobra diagnoza skuteczne leczenie ,polecam

świetna lekarka ,dobra diagnoza skuteczne leczenie ,polecam

bardzo kompetentna lekarka wyleczyła problem przez kilka dni a chodziłam po doktorach przez pół roku ,gorąco polecam

jest super kompetentna dyskretna a najważniejsze bardzo mi pomogła

jest super kompetentna dyskretna a najważniejsze bardzo mi pomogła

PAni Dokrot jest miłą i sympatyczną osobą, ale niestety nienajlepszym lekarzem. nie poznała się na mojej chorobie,ani na chorobie mojej koleżanki. niestety.straciłam tylko czas i pieniadze na lekarstwa

dobry dermatolog,poprawnie umie zdjagnozować i leczyc chorobe

dobry dermatolog,poprawnie umie zdjagnozować i leczyc chorobe