lek. dent. Krystyna Wiszyńska-Garbaciak

Chirurg stomatolog

2,7

Pani stomatolog to sadystka, a nie dentystka. Nie omawia problemu z pacjentem. Jest nieuprzejma,a przecież bierze za to niemałe pieniądze.

Pani Garbaciak może kiedyś była "najlepszym stomatologiem" w Radomsku... ale czasy się zmieniły a Pani doktor jedynie nauczyła się cwaniactwa przez te lata. Zamówiona koronka zęba u Pani doktor , która była wykonana u technika bo przecież Pani Garbaciak nie umie robić takich rzeczy i zleca tą pracę innym... miała zostać tylko przyklejona do spiłowanego zęba własnego. Koszt ponad 1000 zł, ząb jedynka. Uwaga! - Trzymała się 3 tygodnie( przy normalnym ostrożnym jedzeniu, zwracaniu uwagi na nowy ząb)!!! Brawo Pani doktor!! Szczyt profesjonalizmu. Szukanie oszczędności na siłę, totalna ignorancja. Jedynkę trzeba było przykleić u innego stomatologa, koszt 100 zł za przyklejenie go właściwie. Przy próbie reklamacji z paragonem z innego gabinetu Pani doktor uznała że nie odda 100 zł pacjentowi, że powinien czekać na wizytę ok 3 dni (ponieważ wyjechała) bez jedynki !... Powinien tak chodzić do pracy i ogólnie czekać aż Pani doktor wróci. Brak słów na tą kobietę która ma tupet, jest naciągaczką i nie polecam nikomu tak drogiej i nieprofesjonalnej usługi. Uwaga na tą oszustkę. Dodam ,że jeśli moja opinia zostanie wykasowana , będę ja wystawiać do znudzenia żeby każdy zainteresowany wiedział co to za beznadziejny stomatolog. Szkoda kasy i czasu na wizytę!!!

Bardzo bałam się igieł i bólu związanego z wyrwaniem ósemki. Okazało się, że nie było czego, pomimo skomplikowanego przypadku. Wyrwałam u niej jeszcze dwie ósemki. Według mnie pani doktor Garbaciak jest bardzo skrupulatną oraz kompetentną stomatolog. Serdecznie polecam!!!